Magic institute - Durmstrang
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Magic institute - Durmstrang


 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti
Prisijungti
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Prijungti mane automatiškai kiekvieno apsilankymo metu: 
:: Aš pamiršau savo slaptažodį
Orai
Kavinukė - Page 2 Debesuota
+12 °C
Spalis
Debesuota, tačiau gana šilta spalio pradžia.
Tai, kas svarbiausia.
Vadovas naujokams
Personažų aprašymai
Pažymkės
Namų regsitravimas
Darbo birža
Bankas
Meet/Next temukas ^^
Administracija
Nicole Danvers-Lefevre
Kavinukė - Page 2 379

Alex Wilson
Kavinukė - Page 2 001g0xg2
Nolifer’ių TOP 10
Kavinukė - Page 2 Gisele1 Kavinukė - Page 2 Alexsf Kavinukė - Page 2 Taylorau Kavinukė - Page 2 Daniel1h Kavinukė - Page 2 Karlan Kavinukė - Page 2 Gabriela Kavinukė - Page 2 Nicolea Kavinukė - Page 2 Herax Kavinukė - Page 2 Audreyc Kavinukė - Page 2 Lja
Paieškų tarnyba.
Labai labai reikalingi visų koledžų mokiniai, o ypač vaikinai.
Ieškomi "Slibinų" komandos kvidičininkai! Priimam ir mokinius, sulaukusius 17-os metų ^^
Esu Charly, beviltiškas romantikas ir labai ištroškęs meilės. Ieškau merginos! RIMTIEMS SANTYKIAMS.
Esu Katherine Sporsey. Ieškau sau sielos draugo. Rimtiems santykiams. Nepamaišytų ir nauji draugai, draugės.
Spauda
Žurnalas ''What's up, Moscow?"
Kavinukė - Page 2 1313131-1_zpscca47592
*Tauta tarė savo žodį: seksualiausias kvidičininkas - Alex Wilson
*Pasaka, kuri nesibaigė laimingai, arba Danieliaus ir Giselės istorija
*Monica Pearl Martinelli - NĖŠČIA! Kas vaiko tėvas?
*Tai, ką naujautėme... Charly Poterfeld bandė nusižudyti
*Merginių liūdesiui - Matthew Knight užimtas!
*Rusijos turtuolių TOP 10
Šventės, renginiai ir kitas gėėėris.
Latest topics
» Registracija.
Kavinukė - Page 2 I_icon_minitimePir. 11 03, 2014 12:53 pm by Violet Elizabeth Coren

» Chris Danvers 9
Kavinukė - Page 2 I_icon_minitimeŠt. 05 03, 2014 5:44 pm by Chris Danvers

» Jūsų baneriai
Kavinukė - Page 2 I_icon_minitimeTr. 01 29, 2014 2:42 pm by Svečias

» Daniel Garwin 13121110
Kavinukė - Page 2 I_icon_minitimeAntr. 10 01, 2013 8:32 pm by Daniel Garwin

» Alex Wilson 1029
Kavinukė - Page 2 I_icon_minitimePen. 09 13, 2013 10:01 pm by Alex Wilson

» Gabriela Guitierez 199
Kavinukė - Page 2 I_icon_minitimeTr. 09 04, 2013 6:13 pm by Nicole Danvers-Lefevre

» Kiemas
Kavinukė - Page 2 I_icon_minitimePen. 08 02, 2013 12:21 pm by Gabriela Wilson

» Į elitą?
Kavinukė - Page 2 I_icon_minitimePir. 07 08, 2013 11:47 am by Svečias

» Kiemas.
Kavinukė - Page 2 I_icon_minitimeAntr. 06 25, 2013 3:11 pm by Daniel Garwin


 

 Kavinukė

Go down 
+18
Katherine Garwin
Amber Kelly
Charly Poterfeld
Emma Anderson
Gabriela Wilson
Karla Garwin
Sean Samuel
Nina Katherine Belmort
Gisele Night
Cassie Boom
Tamyra Kapuchi
Jessie Boo
Daniel Garwin
Violet Williams
Taylor Garwin
Ella Nolan
Alex Wilson
Nicole Danvers-Lefevre
22 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3 ... 15 ... 29  Next
AutoriusPranešimas
Violet Williams
Burtininkas.
Violet Williams


Priflūdinau : 639
Amžius : 32
Gyvenu : Niujorkas
Kraujas : grynas
Lazdelė : 10,5 colių, alyvmedžio, su safyro dulkelėmis
Prisijungiau : 2011-08-24

Kavinukė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kavinukė   Kavinukė - Page 2 I_icon_minitimeKv. 08 25, 2011 12:59 pm

-o man čia kažkaip.. miela? -klausiamu tonu kaip ir teiginį pasako. sukikena ir peržvelgia meniu dar sykį, nieko įmantraus neradus nusprendžia užsisakyti karšto šokolado, nes senokai jau smaližiavo, tad užverčia meniu ir padėjus šonan nukreipia akis į langą, už kurio beveik nėra žmonių.
Atgal į viršų Go down
Taylor Garwin
Magiškųjų žaidimų ir sporto departamento vadovas.
Taylor Garwin


Priflūdinau : 7310
Amžius : 34
Gyvenu : NY
Kraujas : Grynakraujis
Lazdelė : 13 colių, raudonmedžio, su fenikso plunksna.
Prisijungiau : 2010-07-15

Kavinukė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kavinukė   Kavinukė - Page 2 I_icon_minitimeKv. 08 25, 2011 1:04 pm

Tayloras su šypsena žiūrėjo į Lottę. Taip seniai matė, todėl vis negalėjo atitraukti nuo senos geros draugės akių.
- Tai papasakok man, ką veikei per tą milijoną metų, kol nesimatėm?-nusijuokė padavėjai pasakęs užsakymą ir pasirėmęs skruostą ranką.
Atgal į viršų Go down
Violet Williams
Burtininkas.
Violet Williams


Priflūdinau : 639
Amžius : 32
Gyvenu : Niujorkas
Kraujas : grynas
Lazdelė : 10,5 colių, alyvmedžio, su safyro dulkelėmis
Prisijungiau : 2011-08-24

Kavinukė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kavinukė   Kavinukė - Page 2 I_icon_minitimeKv. 08 25, 2011 1:13 pm

pastebėjus, kad jau atėjo padavėja paprašo karšto šokolado ir nulydėjus ją akimis vėl pasižiūri į T, nusišypso jam atgal, nes Lottei visuomet patiko šypsenos žmonių veiduose.
-hmm.. kad net nežinau, apie ką būtent papasakot ,-gūžteli petukais. -na žinai, tėvai ten verslu užsiėmę, o aš kaip kokia porcelianinė lėlytė turėdavau priimti visokius svečius, aukštuomenės damas su ponais ir taip toliau ,-pavarto akelėmis ir net prunkšteli. -o dabar... dabar, Taylorai, galiu jaustis nevaržoma jų, neturiu daryti nieko, ko nenoriu.. nors mano tėvai ir galvoja, kad išsiuntė mane į mokyklą, kur būsiu spaudžiama.. man nė motais, nes nieks niekada turbūt nespaus manęs, kaip jie ,-nusišypso ir pakelia akis į lubas šiek tiek užsisvajojus.
Atgal į viršų Go down
Taylor Garwin
Magiškųjų žaidimų ir sporto departamento vadovas.
Taylor Garwin


Priflūdinau : 7310
Amžius : 34
Gyvenu : NY
Kraujas : Grynakraujis
Lazdelė : 13 colių, raudonmedžio, su fenikso plunksna.
Prisijungiau : 2010-07-15

Kavinukė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kavinukė   Kavinukė - Page 2 I_icon_minitimeKv. 08 25, 2011 1:20 pm

Tayloras klausėsi merginos pasakojimo supratingai linkčiodamas. Išsitiesęs kėdėj, atsikvėpė ir pažiūrėjo į Charlottę.
- Gali nesijaudint,-nusišypsojęs susidėjo rankeles ant stalo,- Durmštrange niekas nespaudžia. Patiko man ta mokykla. Vaikštai kur nori ir kiek nori, mokytojai negriežti, ir namų darbų beveik neužduoda,-dar kartą nusišypsojo mintyse grįžęs į mokyklą.
Atgal į viršų Go down
Alex Wilson
Kvidičininkas.
Alex Wilson


Priflūdinau : 7568
Amžius : 34
Gyvenu : Maskva
Koledžas : Baigė BS.
Kraujas : Grynas.
Lazdelė : 9 colių, bukmedžio, su slibino širdies gysla.
Prisijungiau : 2010-04-29

Kavinukė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kavinukė   Kavinukė - Page 2 I_icon_minitimeKv. 08 25, 2011 1:26 pm

Pamatęs netoliese atsisėdusį Taylorą, pamojavo jam. Gukšnodamas arbatėlę laukė, kol Arianna atsibus iš komos, transo ar šiaip grįš iš kokios planetos, į kurią dabar mintimis buvo nukeliavus.
Atgal į viršų Go down
Taylor Garwin
Magiškųjų žaidimų ir sporto departamento vadovas.
Taylor Garwin


Priflūdinau : 7310
Amžius : 34
Gyvenu : NY
Kraujas : Grynakraujis
Lazdelė : 13 colių, raudonmedžio, su fenikso plunksna.
Prisijungiau : 2010-07-15

Kavinukė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kavinukė   Kavinukė - Page 2 I_icon_minitimeKv. 08 25, 2011 1:35 pm

Tayloras pamatęs kažką mojuojantį, pažino Alexą ir jam atmojavo.
- Tai beprotis, ne nėščia Gabriela rūpinas, o kaip visad su Arianna kažką gurkšnoja,-tyliai paburbėjo po nosim.
Atgal į viršų Go down
Violet Williams
Burtininkas.
Violet Williams


Priflūdinau : 639
Amžius : 32
Gyvenu : Niujorkas
Kraujas : grynas
Lazdelė : 10,5 colių, alyvmedžio, su safyro dulkelėmis
Prisijungiau : 2011-08-24

Kavinukė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kavinukė   Kavinukė - Page 2 I_icon_minitimeKv. 08 25, 2011 1:37 pm

Sukikena.
-Na, o man ten daug laiko ir neteks praleisti.. pora metelių.. tikiuosi miestiečiai linksmintis moka ,-sukikena, o tuomet išgirsta T žodžius, pakreipia galvą į jį žiūrėdama. -Prašau? -kilsteli antakį, nesuprato, apie ką jis čia.
Atgal į viršų Go down
Taylor Garwin
Magiškųjų žaidimų ir sporto departamento vadovas.
Taylor Garwin


Priflūdinau : 7310
Amžius : 34
Gyvenu : NY
Kraujas : Grynakraujis
Lazdelė : 13 colių, raudonmedžio, su fenikso plunksna.
Prisijungiau : 2010-07-15

Kavinukė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kavinukė   Kavinukė - Page 2 I_icon_minitimeKv. 08 25, 2011 1:45 pm

- Aš tai čia atėjau į šeštą kursą. Metais jaunesnis už tave buvau,-nusijuokė prisiminęs. Velnias, šiuo metu dažnai nuklysdavo į visokius prisiminimus.
- Ne, nieko, čia šiaip, kitus žmones apšnekinėjau,-atsakė gavęs Charlottės klausimą ir numojo ranka.-Nekreipk dėmesio.
Atgal į viršų Go down
Violet Williams
Burtininkas.
Violet Williams


Priflūdinau : 639
Amžius : 32
Gyvenu : Niujorkas
Kraujas : grynas
Lazdelė : 10,5 colių, alyvmedžio, su safyro dulkelėmis
Prisijungiau : 2011-08-24

Kavinukė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kavinukė   Kavinukė - Page 2 I_icon_minitimeKv. 08 25, 2011 1:48 pm

-žinok jaučiuos sumautai ,-atsidūsta ir atsilošia kėdėje. -nieko nepažįstu ir praleidau turbūt visą mokyklos smagumą, kai buvo laikai, kada tu ten mokeis ,-patempia lūpą ir pažiūri už savęs, nes smalsu Lottei pasidarė, kam ten mojavo, bet kaip mat užsisuka ir sučiaupia lūpas. -aa.. -numykia tik ir pajaučia, kaip kiekviena jos kūno ląstelė nutirpsta.
Atgal į viršų Go down
Taylor Garwin
Magiškųjų žaidimų ir sporto departamento vadovas.
Taylor Garwin


Priflūdinau : 7310
Amžius : 34
Gyvenu : NY
Kraujas : Grynakraujis
Lazdelė : 13 colių, raudonmedžio, su fenikso plunksna.
Prisijungiau : 2010-07-15

Kavinukė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kavinukė   Kavinukė - Page 2 I_icon_minitimeKv. 08 25, 2011 1:51 pm

- Joooo, man atrodo, kad dabar ten nebetaip smagu. Mokiniai kažkokie nebetokie, nebesiaučia taip kaip mes, kiek girdėjau,-nusijuokė ir papurtė galvą.
- Bet juk dar susipažinsi, Lotte! Gruodžio 23-ią šventę darysim, susipažinsi su mano pažįstamais, tarp jų ir mokinių juk yra,-nusišypsojo merginai ją kviesdamas.
Atgal į viršų Go down
Violet Williams
Burtininkas.
Violet Williams


Priflūdinau : 639
Amžius : 32
Gyvenu : Niujorkas
Kraujas : grynas
Lazdelė : 10,5 colių, alyvmedžio, su safyro dulkelėmis
Prisijungiau : 2011-08-24

Kavinukė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kavinukė   Kavinukė - Page 2 I_icon_minitimeKv. 08 25, 2011 1:54 pm

praklausė beveik viską, ką sakė Tayloras, mat sėdėjo labai įsitempus, o širdis daužės kaip patrakus. išgirdo tik kažkokią datą,
-Galėsiu prisijungti? -paklausia, nes neišgirdo apie tai, kad ir taip yra kviečiama.
Atgal į viršų Go down
Taylor Garwin
Magiškųjų žaidimų ir sporto departamento vadovas.
Taylor Garwin


Priflūdinau : 7310
Amžius : 34
Gyvenu : NY
Kraujas : Grynakraujis
Lazdelė : 13 colių, raudonmedžio, su fenikso plunksna.
Prisijungiau : 2010-07-15

Kavinukė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kavinukė   Kavinukė - Page 2 I_icon_minitimeKv. 08 25, 2011 1:57 pm

Tayloras nusijuokė iš Lottės.
- Taip taip, baisus daiktas tas Alexas, bet nereikia jo šitaip bijot,-sukikeno ir nestipriai padaužė Charlottei per petį.- Tai žinoma, nejaugi pasakočiau apie tai, jei nenorėčiau tavęs pakviest? Tu laukiama išskėstom rankom mano namuose!-nusišypsojęs padavė Char savo namų adresą. Kuomet padavėja atnešė jiems arbatą ir šokoladą, Tayloras padėkojo merginai ir vėl atsisuko į pašnekovę.
Atgal į viršų Go down
Violet Williams
Burtininkas.
Violet Williams


Priflūdinau : 639
Amžius : 32
Gyvenu : Niujorkas
Kraujas : grynas
Lazdelė : 10,5 colių, alyvmedžio, su safyro dulkelėmis
Prisijungiau : 2011-08-24

Kavinukė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kavinukė   Kavinukė - Page 2 I_icon_minitimeKv. 08 25, 2011 2:02 pm

-Taylorai, nesakiau, kad jis baisus ,-kumšteli jam šonan ir jau kiek laisviau pasijautus nusijuokia, pasiima lapelį su adresu ir įsideda į palto kišenę, po to vėl apsisuka į Taylorą ir nusišypso. -Kaip miela, būtinai pasistengsiu ateiti ,-nusišypso dar sykį ir prisitraukia taurę su karštu šokoladu arčiau, pasiima šaukštelį ir paragauja, šiek tiek prisimerkia.
-Kaip skanuuu ,-sukikena, pirmą kart paragavo rusiško šokolado.
Atgal į viršų Go down
Taylor Garwin
Magiškųjų žaidimų ir sporto departamento vadovas.
Taylor Garwin


Priflūdinau : 7310
Amžius : 34
Gyvenu : NY
Kraujas : Grynakraujis
Lazdelė : 13 colių, raudonmedžio, su fenikso plunksna.
Prisijungiau : 2010-07-15

Kavinukė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kavinukė   Kavinukė - Page 2 I_icon_minitimeKv. 08 25, 2011 2:07 pm

- Bet aš užtat tą sakau,-nusijuokė kraipydamas galvą ir pasiėmė savo arbatą. Paragavęs vos neišpliko visos burnos, tokia karšta ji buvo.
- Taaaip, čia skanu ir nebrangu. Dėl to man taip ir patinka šita kavinė,-palinksėjo pats sau pritardamas. Uždėjęs rankas ant puodelio, ėmė jas šildytis.- O tu jau buvai apsilankius Durmštrange? Apsižiūrėjai, kas ir kaip?-paklausė merginos. Jam buvo įdomu pačiam, ar mokykla pasikeitusi.
((Aš rimtai kviečiu :DD Rytoj, apie 14 valandą, mano namuos Niujjorke :) ))
Atgal į viršų Go down
Violet Williams
Burtininkas.
Violet Williams


Priflūdinau : 639
Amžius : 32
Gyvenu : Niujorkas
Kraujas : grynas
Lazdelė : 10,5 colių, alyvmedžio, su safyro dulkelėmis
Prisijungiau : 2011-08-24

Kavinukė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kavinukė   Kavinukė - Page 2 I_icon_minitimeKv. 08 25, 2011 2:10 pm

-Tau nederėtų taip kalbėti apie savo draugą ,-pavarto akelėmis nepiktai ir smalsiai pasižiūri Alexo pusėn, bet gana greitai apsisuka atgal į Taylorą.
-Dar ne, tiesą pasakius, net nežinau, kada man prasidės kokios pamokos... Reikėtų nueit paskaitinėt kokius skelbimus ar dar ką ,-palinksi ir nusišypso.

((aww, ateičiau, bet rytoj turbūt tik vakare būsiu, tad nebent pavėlavus atsibelsčiau.;/))
Atgal į viršų Go down
Taylor Garwin
Magiškųjų žaidimų ir sporto departamento vadovas.
Taylor Garwin


Priflūdinau : 7310
Amžius : 34
Gyvenu : NY
Kraujas : Grynakraujis
Lazdelė : 13 colių, raudonmedžio, su fenikso plunksna.
Prisijungiau : 2010-07-15

Kavinukė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kavinukė   Kavinukė - Page 2 I_icon_minitimeKv. 08 25, 2011 2:13 pm

- O mes visada taip. Jis labai nedraugiškas, turi saldainių parduotuvę, bet savo draugui irgi niekada nuolaidos nepadaro,-šniurkštelėjo nosimi lyg verktų ir nusijuokė. Išklausęs Charlottės, palinkčiojo.
- Mmmm, o aš jau norėjau paklaust, ar mokykla pasikeitus...-nusišypsojo ir gurkštelėjo arbatos.
((Gali ir pavėluot, nieko tokio :DD Vistiek pas mus net renginiai neprasideda nutartu laiku :DDD))
Atgal į viršų Go down
Violet Williams
Burtininkas.
Violet Williams


Priflūdinau : 639
Amžius : 32
Gyvenu : Niujorkas
Kraujas : grynas
Lazdelė : 10,5 colių, alyvmedžio, su safyro dulkelėmis
Prisijungiau : 2011-08-24

Kavinukė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kavinukė   Kavinukė - Page 2 I_icon_minitimeKv. 08 25, 2011 2:16 pm

Prunkšteli iš tos saldainių parduotuvės, o gal labiau iš Tayloro rožos ir emocijų, bet vat taip sėdėdama gal kažką apie Alexą ir sužinos.
-Ai, nekalbėkim apie tą mokyklą ,-numoja ranka ir nusišypso. -Tai palauk, kaip tu čia taip.. Trinies Rusijoje, o gyveni Niujorke? -kilsteli antakį susidomėjusi ir pakabina dar šokolado, suvalgo ir vėl užsisvajoja, kaip skanu.

((o, tuomet owkeey, gal ir ateisiu.:) ))
Atgal į viršų Go down
Taylor Garwin
Magiškųjų žaidimų ir sporto departamento vadovas.
Taylor Garwin


Priflūdinau : 7310
Amžius : 34
Gyvenu : NY
Kraujas : Grynakraujis
Lazdelė : 13 colių, raudonmedžio, su fenikso plunksna.
Prisijungiau : 2010-07-15

Kavinukė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kavinukė   Kavinukė - Page 2 I_icon_minitimeKv. 08 25, 2011 2:18 pm

Po klausimo Tayloras išsišiepė kaip velnias koks.
- Aha. Žinai, čia mokyklą baigiau, čia ir įsitryniau,-sukikeno gurkšnodamas karštą arbatą,- Bet žinai, kai mes burtininkai keliaut oru mokam... šast, ir iš vieno žemyno per sekundę atsiduri kitam,-pasakojo ne tik su ištiktukais, bet ir su visokiais efektingais rankų gestais.
Atgal į viršų Go down
Violet Williams
Burtininkas.
Violet Williams


Priflūdinau : 639
Amžius : 32
Gyvenu : Niujorkas
Kraujas : grynas
Lazdelė : 10,5 colių, alyvmedžio, su safyro dulkelėmis
Prisijungiau : 2011-08-24

Kavinukė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kavinukė   Kavinukė - Page 2 I_icon_minitimeKv. 08 25, 2011 2:24 pm

Tyliai kikena, mat labai vaizdingai Tayloras šneka. Beveik kaip 4D kine.
-Na taip.. vis užsimirštu apie tuos burtus ,-pavarto akelėm besišypsodama ir pasiima dar šokolado.
Atgal į viršų Go down
Taylor Garwin
Magiškųjų žaidimų ir sporto departamento vadovas.
Taylor Garwin


Priflūdinau : 7310
Amžius : 34
Gyvenu : NY
Kraujas : Grynakraujis
Lazdelė : 13 colių, raudonmedžio, su fenikso plunksna.
Prisijungiau : 2010-07-15

Kavinukė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kavinukė   Kavinukė - Page 2 I_icon_minitimeKv. 08 25, 2011 2:28 pm

Kadangi per sklaidymąsi vos neapvertė puodelio su savo arbata, šiek tiek apsiramino ir nusišypsojo merginai.
- Sklerooozė, senatvė jau tau, ką?-nusijuokė ir pasilenkęs nestipriai pabeldė Lottei į kaktą.
Atgal į viršų Go down
Violet Williams
Burtininkas.
Violet Williams


Priflūdinau : 639
Amžius : 32
Gyvenu : Niujorkas
Kraujas : grynas
Lazdelė : 10,5 colių, alyvmedžio, su safyro dulkelėmis
Prisijungiau : 2011-08-24

Kavinukė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kavinukė   Kavinukė - Page 2 I_icon_minitimeKv. 08 25, 2011 2:30 pm

-Matyt... čia tik vaizdas mano kaip jauniklės kokios, o šiaip tai jau protiškai aš kokių penkių šimtų metų ,-pasako viską labai rimtu veidu, bet neiškentus nusijuokia ir kabluku įspiria jam kojon nesmarkiai. -Šmaikštuolis, Taylorai ,-pakraipo galvelę į šonus ir vėl pasivaišina šokoladu.
Atgal į viršų Go down
Taylor Garwin
Magiškųjų žaidimų ir sporto departamento vadovas.
Taylor Garwin


Priflūdinau : 7310
Amžius : 34
Gyvenu : NY
Kraujas : Grynakraujis
Lazdelė : 13 colių, raudonmedžio, su fenikso plunksna.
Prisijungiau : 2010-07-15

Kavinukė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kavinukė   Kavinukė - Page 2 I_icon_minitimeKv. 08 25, 2011 2:34 pm

- Aaaaa...Tai tu kaip vampyrė kokia, nesenstanti, ane?-sukikeno iš merginos ir pasilenkęs pasitrynė koją.
- Man žinok skaudėjo!-vėl ėmė juoktis ir atsikeršijo Lottei nestipriai įspirdamas į jos bato priekį.
Atgal į viršų Go down
Violet Williams
Burtininkas.
Violet Williams


Priflūdinau : 639
Amžius : 32
Gyvenu : Niujorkas
Kraujas : grynas
Lazdelė : 10,5 colių, alyvmedžio, su safyro dulkelėmis
Prisijungiau : 2011-08-24

Kavinukė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kavinukė   Kavinukė - Page 2 I_icon_minitimeKv. 08 25, 2011 2:37 pm

-Taip, vampyrė, suvalgysiu jus visus ,-nusijuokia ir patraukia savo kojeles po kėde. parodo jam "nununu". -prašyčiauu, kas muša merginas? -papučia lūpas neva pikta, bet nesusilaikius vėl nusijuokia. smagu jai su Tayloru vėl pakvailioti po tiek laiko.
Atgal į viršų Go down
Taylor Garwin
Magiškųjų žaidimų ir sporto departamento vadovas.
Taylor Garwin


Priflūdinau : 7310
Amžius : 34
Gyvenu : NY
Kraujas : Grynakraujis
Lazdelė : 13 colių, raudonmedžio, su fenikso plunksna.
Prisijungiau : 2010-07-15

Kavinukė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kavinukė   Kavinukė - Page 2 I_icon_minitimeKv. 08 25, 2011 2:40 pm

- Ooooo ne, mane visi taikosi suvalgyt, vampyrai, vilkolakiai, kiti... blogi padarai. Niekas manęs neišgelbės,-vėl ėmė vaidint verkimą. Jis mokėjo suvaidint taip, kad net ašaros bėgtų, bet gal šį kartą apsieis ir be jų.
- Aš mergaičių nemušu, aš mušu vapyyyrus,-sukikeno ore dūrė pirštu į Charlottę.
Atgal į viršų Go down
Violet Williams
Burtininkas.
Violet Williams


Priflūdinau : 639
Amžius : 32
Gyvenu : Niujorkas
Kraujas : grynas
Lazdelė : 10,5 colių, alyvmedžio, su safyro dulkelėmis
Prisijungiau : 2011-08-24

Kavinukė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kavinukė   Kavinukė - Page 2 I_icon_minitimeKv. 08 25, 2011 2:43 pm

-Aww, vargšeeelis ,-pasilenkia truputį ir pagloso jam galvytę, kaip mama sūneliui, tuomet vėl įsitaiso savo kėdėje. -Ar man sklerozė, ar kažkada tikrai mokėjai padaryti ašaras? -nusijuokia ir smalsiom akelėm žiūri į vaikiną.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Kavinukė - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kavinukė   Kavinukė - Page 2 I_icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Kavinukė
Atgal į viršų 
Puslapis 229Pereiti prie : Previous  1, 2, 3 ... 15 ... 29  Next
 Similar topics
-
» Maža kavinukė

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Magic institute - Durmstrang :: Prieš atvykdamas į Durmštrangą :: Murmansko gatvės :: "Saratov" g-vė.-
Pereiti į: