Magic institute - Durmstrang
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Magic institute - Durmstrang


 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti
Prisijungti
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Prijungti mane automatiškai kiekvieno apsilankymo metu: 
:: Aš pamiršau savo slaptažodį
Orai
Stovėjimo aikštelė  - Page 3 Debesuota
+12 °C
Spalis
Debesuota, tačiau gana šilta spalio pradžia.
Tai, kas svarbiausia.
Vadovas naujokams
Personažų aprašymai
Pažymkės
Namų regsitravimas
Darbo birža
Bankas
Meet/Next temukas ^^
Administracija
Nicole Danvers-Lefevre
Stovėjimo aikštelė  - Page 3 379

Alex Wilson
Stovėjimo aikštelė  - Page 3 001g0xg2
Nolifer’ių TOP 10
Stovėjimo aikštelė  - Page 3 Gisele1 Stovėjimo aikštelė  - Page 3 Alexsf Stovėjimo aikštelė  - Page 3 Taylorau Stovėjimo aikštelė  - Page 3 Daniel1h Stovėjimo aikštelė  - Page 3 Karlan Stovėjimo aikštelė  - Page 3 Gabriela Stovėjimo aikštelė  - Page 3 Nicolea Stovėjimo aikštelė  - Page 3 Herax Stovėjimo aikštelė  - Page 3 Audreyc Stovėjimo aikštelė  - Page 3 Lja
Paieškų tarnyba.
Labai labai reikalingi visų koledžų mokiniai, o ypač vaikinai.
Ieškomi "Slibinų" komandos kvidičininkai! Priimam ir mokinius, sulaukusius 17-os metų ^^
Esu Charly, beviltiškas romantikas ir labai ištroškęs meilės. Ieškau merginos! RIMTIEMS SANTYKIAMS.
Esu Katherine Sporsey. Ieškau sau sielos draugo. Rimtiems santykiams. Nepamaišytų ir nauji draugai, draugės.
Spauda
Žurnalas ''What's up, Moscow?"
Stovėjimo aikštelė  - Page 3 1313131-1_zpscca47592
*Tauta tarė savo žodį: seksualiausias kvidičininkas - Alex Wilson
*Pasaka, kuri nesibaigė laimingai, arba Danieliaus ir Giselės istorija
*Monica Pearl Martinelli - NĖŠČIA! Kas vaiko tėvas?
*Tai, ką naujautėme... Charly Poterfeld bandė nusižudyti
*Merginių liūdesiui - Matthew Knight užimtas!
*Rusijos turtuolių TOP 10
Šventės, renginiai ir kitas gėėėris.
Latest topics
» Registracija.
Stovėjimo aikštelė  - Page 3 I_icon_minitimePir. 11 03, 2014 12:53 pm by Violet Elizabeth Coren

» Chris Danvers 9
Stovėjimo aikštelė  - Page 3 I_icon_minitimeŠt. 05 03, 2014 5:44 pm by Chris Danvers

» Jūsų baneriai
Stovėjimo aikštelė  - Page 3 I_icon_minitimeTr. 01 29, 2014 2:42 pm by Svečias

» Daniel Garwin 13121110
Stovėjimo aikštelė  - Page 3 I_icon_minitimeAntr. 10 01, 2013 8:32 pm by Daniel Garwin

» Alex Wilson 1029
Stovėjimo aikštelė  - Page 3 I_icon_minitimePen. 09 13, 2013 10:01 pm by Alex Wilson

» Gabriela Guitierez 199
Stovėjimo aikštelė  - Page 3 I_icon_minitimeTr. 09 04, 2013 6:13 pm by Nicole Danvers-Lefevre

» Kiemas
Stovėjimo aikštelė  - Page 3 I_icon_minitimePen. 08 02, 2013 12:21 pm by Gabriela Wilson

» Į elitą?
Stovėjimo aikštelė  - Page 3 I_icon_minitimePir. 07 08, 2013 11:47 am by Svečias

» Kiemas.
Stovėjimo aikštelė  - Page 3 I_icon_minitimeAntr. 06 25, 2013 3:11 pm by Daniel Garwin


 

 Stovėjimo aikštelė

Go down 
4 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3
AutoriusPranešimas
Hera Snape
Direktorės pavaduotoja.
Hera Snape


Priflūdinau : 2529
Amžius : 46
Gyvenu : Vankuveris,Kanada
Kraujas : Grynakrauje
Lazdelė : dramblio kaulo su fenikso,slibino,žmogaus krauju.

Prisijungiau : 2010-03-26

Stovėjimo aikštelė  - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Stovėjimo aikštelė    Stovėjimo aikštelė  - Page 3 I_icon_minitimeŠt. 02 04, 2012 5:04 pm

Hera nusijuokė.
-Pirma ,vyras kuris mane suviliojo liko namuose,-prisiminė tą nuostabų pirmą kartą...
-O vyras kuris suviliojo agen,bus, jai laisvas dabar.
Susirado telefa ir pasms'ino.
Atgal į viršų Go down
Anna Eileen Snape
Šeštokas. (16 m.)
Anna Eileen Snape


Priflūdinau : 1058
Gyvenu : Kažkur
Kraujas : Grynas
Lazdelė : Mergina paveldėjo tokį fainą dalyką.. ji gali burti rankomis, todėl jos "lazdelė" yra žiedas.
Prisijungiau : 2012-01-29

Stovėjimo aikštelė  - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Stovėjimo aikštelė    Stovėjimo aikštelė  - Page 3 I_icon_minitimeŠt. 02 04, 2012 5:33 pm

Pavartė akis mergina ir nusijuokė. Atėmė iš mamos telefoną ir parašė žinutę jos vardu, kad greičiau jis atvarytu čia, nes norėjo jį pamatyti. Ir aišku ji norėjo, kad jis piniginę savo atsineštu, nes per ją labai kirs. Parašiusi nusijuokė ir padavė telefoną mamai.- Gerai, einam greičiau.. man džinsų reikia.- Nusijuokė mergina ir išlipo iš mašinos.- Greičiau einam..
Atgal į viršų Go down
Hera Snape
Direktorės pavaduotoja.
Hera Snape


Priflūdinau : 2529
Amžius : 46
Gyvenu : Vankuveris,Kanada
Kraujas : Grynakrauje
Lazdelė : dramblio kaulo su fenikso,slibino,žmogaus krauju.

Prisijungiau : 2010-03-26

Stovėjimo aikštelė  - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Stovėjimo aikštelė    Stovėjimo aikštelė  - Page 3 I_icon_minitimeŠt. 02 04, 2012 5:58 pm

-Anna ar sakiau kad tu primeni mane jaunysptėj,-nusijuokė ir nuvarė link parduotuvių.
Atgal į viršų Go down
Anna Eileen Snape
Šeštokas. (16 m.)
Anna Eileen Snape


Priflūdinau : 1058
Gyvenu : Kažkur
Kraujas : Grynas
Lazdelė : Mergina paveldėjo tokį fainą dalyką.. ji gali burti rankomis, todėl jos "lazdelė" yra žiedas.
Prisijungiau : 2012-01-29

Stovėjimo aikštelė  - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Stovėjimo aikštelė    Stovėjimo aikštelė  - Page 3 I_icon_minitimeŠt. 02 04, 2012 5:59 pm

Anna nusijuokė ir paskui mamą.
Atgal į viršų Go down
Hera Snape
Direktorės pavaduotoja.
Hera Snape


Priflūdinau : 2529
Amžius : 46
Gyvenu : Vankuveris,Kanada
Kraujas : Grynakrauje
Lazdelė : dramblio kaulo su fenikso,slibino,žmogaus krauju.

Prisijungiau : 2010-03-26

Stovėjimo aikštelė  - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Stovėjimo aikštelė    Stovėjimo aikštelė  - Page 3 I_icon_minitimeŠt. 02 04, 2012 7:42 pm

Hera atidarė bagažinę ir sumetė pirkinius į bagažinę .Įsėdus giliai įkvėpė(kaip niekad pikta)
Atgal į viršų Go down
Anna Eileen Snape
Šeštokas. (16 m.)
Anna Eileen Snape


Priflūdinau : 1058
Gyvenu : Kažkur
Kraujas : Grynas
Lazdelė : Mergina paveldėjo tokį fainą dalyką.. ji gali burti rankomis, todėl jos "lazdelė" yra žiedas.
Prisijungiau : 2012-01-29

Stovėjimo aikštelė  - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Stovėjimo aikštelė    Stovėjimo aikštelė  - Page 3 I_icon_minitimeŠt. 02 04, 2012 7:43 pm

Atsisėdusi į mašiną pasižiūrėjo į mamą.- Taigi, papasakosi tą istorija?- Paklausė su šypsena.
Atgal į viršų Go down
Hera Snape
Direktorės pavaduotoja.
Hera Snape


Priflūdinau : 2529
Amžius : 46
Gyvenu : Vankuveris,Kanada
Kraujas : Grynakrauje
Lazdelė : dramblio kaulo su fenikso,slibino,žmogaus krauju.

Prisijungiau : 2010-03-26

Stovėjimo aikštelė  - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Stovėjimo aikštelė    Stovėjimo aikštelė  - Page 3 I_icon_minitimeŠt. 02 04, 2012 7:49 pm

Hera išsiliejo ant signalo.Tada ir pažvelgė į besileidžiančia saule.
-Kiek žinai apie mus su tėtčiu?
Atgal į viršų Go down
Anna Eileen Snape
Šeštokas. (16 m.)
Anna Eileen Snape


Priflūdinau : 1058
Gyvenu : Kažkur
Kraujas : Grynas
Lazdelė : Mergina paveldėjo tokį fainą dalyką.. ji gali burti rankomis, todėl jos "lazdelė" yra žiedas.
Prisijungiau : 2012-01-29

Stovėjimo aikštelė  - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Stovėjimo aikštelė    Stovėjimo aikštelė  - Page 3 I_icon_minitimeŠt. 02 04, 2012 7:50 pm

- Beveik nieko.- Pasakė papurtydama galvą.- Gi jūsų praeitimi nesidomėjau.- Atsiduso ir nusuko akis į tolį.
Atgal į viršų Go down
Hera Snape
Direktorės pavaduotoja.
Hera Snape


Priflūdinau : 2529
Amžius : 46
Gyvenu : Vankuveris,Kanada
Kraujas : Grynakrauje
Lazdelė : dramblio kaulo su fenikso,slibino,žmogaus krauju.

Prisijungiau : 2010-03-26

Stovėjimo aikštelė  - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Stovėjimo aikštelė    Stovėjimo aikštelė  - Page 3 I_icon_minitimeŠt. 02 04, 2012 7:52 pm

((pratesim ryt))
Atsiduso.
Atgal į viršų Go down
Anna Eileen Snape
Šeštokas. (16 m.)
Anna Eileen Snape


Priflūdinau : 1058
Gyvenu : Kažkur
Kraujas : Grynas
Lazdelė : Mergina paveldėjo tokį fainą dalyką.. ji gali burti rankomis, todėl jos "lazdelė" yra žiedas.
Prisijungiau : 2012-01-29

Stovėjimo aikštelė  - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Stovėjimo aikštelė    Stovėjimo aikštelė  - Page 3 I_icon_minitimeŠt. 02 04, 2012 7:53 pm

(((Nu ok))
- Taigi, papasakok.- Pasakė nusišypsodama kaip kokia saulytė ir atsisuko į mamą.- Man įdomu kas nes buvo.
Atgal į viršų Go down
Hera Snape
Direktorės pavaduotoja.
Hera Snape


Priflūdinau : 2529
Amžius : 46
Gyvenu : Vankuveris,Kanada
Kraujas : Grynakrauje
Lazdelė : dramblio kaulo su fenikso,slibino,žmogaus krauju.

Prisijungiau : 2010-03-26

Stovėjimo aikštelė  - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Stovėjimo aikštelė    Stovėjimo aikštelė  - Page 3 I_icon_minitimeSk. 02 05, 2012 5:04 pm

((Hey))
Hera pradėjo:
-Buvau mergiotė kaip tu,pašėlus,nevaldoma...draugavau su gražiausiu mokyklos vaikinu...turėjau kietą muzikos grupę...su kitomis Grifukėm kvidiče aplošdavome visus...Minerva McGonegal dabartinę tavo direktore ,vesdavom iš proto...trumpindavome mokyklinius sijonėlius,marškinius atsisegdavome iki pusės...,-Heros veide šmėstelėjo šypsena.
-Nors tos šėlionės turėjo kenkti mano pažymiams,bet ne...buvau pirmūnė.Kaip visi nekenčiau Nuodų ir Vaistų profesoriaus.. tai yra tavo tėvo.Kai buvau šeštakursė į mokykla atvažiavo Biobetonso ir Durmštrango mokinei...netyčia susidėjau su Tamsos Valdovu...tais pačiais metais susipykau su tuo vaikinu...ir kaip keista tas nekenčiamas profesorius pasirodė man simpatiškas...pradėjau jausti kažką jam...gaudydavau jo žvilgsnius atrodė kad tik jais ir esu gyva.
Na o tais metais vyko Hogvarse "Magijos trikovė" kaip tikriausiai žinai ten dalyvavo pats Potter'is. Nu tai va...ir su kiekviena diena jausmai vyrui vyresniam beveik 20 metų už mane jausmai augo...Artėjo kalėdinis balius visi vaikinai kvietė mane,bet aš juos ignoravau ir nukreipdavau pas kitas merginas.Atėjus šventei ėjau viena,linksminausi su draugėmis...kai vietoje smagios muzikos pasigirdo valsas...Albas Dumbldoras pasikvietė mane. "Hermiona pašok su profesoriumi Sneipu šį vakarą jis dar nešoko." Tavo tėvas kuris dar nežinojo kad tos bus perbalo ir pradėjo gintis "Albai...panelė Poterfeld tikrai nenorės šokti su manimi.."Aš nesiklausiau ir ir išsitempiau jį šokti.Mes pašokome...buvo fantastiška,-užsimerkė lyg prisimindama.
-Artėjant vidurnakčiui,-tęsė toliau,-susiruošiau grįšit į bendrąjį kambarį kai tas buvęs vaikinas Džekas susistabdė mane ir pareiškė kad esu pasileidėlė...norėjau jam trenkti,o gi aš vilkolakis mišrūnas,būčiau jam galvą laisvai nurovus,Bet kažkas sulaikė mano ranką atsisukau o ten tavo tėvas. Jis pasiūlė užeiti pas jį ir išgerti raminamųjų žolelių užpilo.
Na nuėjau į jo kambarį...išgėrėm vyno,kalbėjom,juokėmės,klausėm muzikos...kai laikrodis mušė tris ryto jis atsistojo "Vajė,jau trys...tikriausiai tavęs ieško visa Grifų Gūžta..."Aš atsistojau ir kai tik pradėjo groti mano mylimą dainą ir kažkaip netyčia išsprūdo"Pašokit su manim profesoriau..." Jis pasitraukė "Mes girtutėliai ,mes mano kambarį o aš mokytojas,tu mokinė..."
Pridėjau pirštą jam prie lūpų ir pabučiavau...jis parvertė mane ant sofos...jaučiau kaip jo rankos laksto po mano kūną atsegiau jo marškinius ir kai norėjau eiti prie kelnių.Jis pašoko lyg atgavęs sveiką protą.Liepė išeiti.
ATSIKVĖPĖ.
-Po to įvykio negalėjau be jo...jis ignoravo mane.Buvo įvykis kai aš savo nemirtingumą uždariau buteliuką ir numečiau jam prie kojų.Vėliau nusprendžiau...kaip čia gražiau pasakyti...nuskriausti save.Pasiėmus kalaviją kuris kabojo virš mano lovos ,išėjau prie ežero esančio greta mokyklos užlipau ant kalvos...Severas mane pasekė...išsiliejus ant kokių šešių medžių nušokau nuo kalvos į užšalusį ežera leidau Gabikiams temti mane į dugną bet kažkas ištraukė.
Išlipus į krantą pamačiau tavo tėvą jis mane pabučiavo ir paprašė daugiau taip nedaryti.Ta nakt nakvojau pas jį.Tapom slapta pora.Gale mokslo metų sudalyvavau projekte.Išlaikiau ankstesnius egzaminus ir galėjau būti mokytoja praktikantė...Vasarą Severas leido laiką pas mane Rugpjūtį pasipiršo. Rugsėjį susituokėm slaptai...Albas sužinojo kai buvau trečiam mėnėsį nėščia.Kai laukiausi tavęs Anna...
Vėliau buvo daug nelaimių bet tai vėliau...
Hera užkūrė mašiną ir išvažiavo.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Stovėjimo aikštelė  - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Stovėjimo aikštelė    Stovėjimo aikštelė  - Page 3 I_icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Stovėjimo aikštelė
Atgal į viršų 
Puslapis 33Pereiti prie : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Automobilių stovėjimo aikštelė.
» Stovėjimo aikštelė prie viešbučio
» Šokių aikštelė
» Filmavimo aikštelė
» Žaidimo aikštelė

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Magic institute - Durmstrang :: Pakeliui... :: Murmanskas-
Pereiti į: