Magic institute - Durmstrang
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Magic institute - Durmstrang


 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti
Prisijungti
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Prijungti mane automatiškai kiekvieno apsilankymo metu: 
:: Aš pamiršau savo slaptažodį
Orai
Gregorovič - lazdelių meistras Debesuota
+12 °C
Spalis
Debesuota, tačiau gana šilta spalio pradžia.
Tai, kas svarbiausia.
Vadovas naujokams
Personažų aprašymai
Pažymkės
Namų regsitravimas
Darbo birža
Bankas
Meet/Next temukas ^^
Administracija
Nicole Danvers-Lefevre
Gregorovič - lazdelių meistras 379

Alex Wilson
Gregorovič - lazdelių meistras 001g0xg2
Nolifer’ių TOP 10
Gregorovič - lazdelių meistras Gisele1 Gregorovič - lazdelių meistras Alexsf Gregorovič - lazdelių meistras Taylorau Gregorovič - lazdelių meistras Daniel1h Gregorovič - lazdelių meistras Karlan Gregorovič - lazdelių meistras Gabriela Gregorovič - lazdelių meistras Nicolea Gregorovič - lazdelių meistras Herax Gregorovič - lazdelių meistras Audreyc Gregorovič - lazdelių meistras Lja
Paieškų tarnyba.
Labai labai reikalingi visų koledžų mokiniai, o ypač vaikinai.
Ieškomi "Slibinų" komandos kvidičininkai! Priimam ir mokinius, sulaukusius 17-os metų ^^
Esu Charly, beviltiškas romantikas ir labai ištroškęs meilės. Ieškau merginos! RIMTIEMS SANTYKIAMS.
Esu Katherine Sporsey. Ieškau sau sielos draugo. Rimtiems santykiams. Nepamaišytų ir nauji draugai, draugės.
Spauda
Žurnalas ''What's up, Moscow?"
Gregorovič - lazdelių meistras 1313131-1_zpscca47592
*Tauta tarė savo žodį: seksualiausias kvidičininkas - Alex Wilson
*Pasaka, kuri nesibaigė laimingai, arba Danieliaus ir Giselės istorija
*Monica Pearl Martinelli - NĖŠČIA! Kas vaiko tėvas?
*Tai, ką naujautėme... Charly Poterfeld bandė nusižudyti
*Merginių liūdesiui - Matthew Knight užimtas!
*Rusijos turtuolių TOP 10
Šventės, renginiai ir kitas gėėėris.
Latest topics
» Registracija.
Gregorovič - lazdelių meistras I_icon_minitimePir. 11 03, 2014 12:53 pm by Violet Elizabeth Coren

» Chris Danvers 9
Gregorovič - lazdelių meistras I_icon_minitimeŠt. 05 03, 2014 5:44 pm by Chris Danvers

» Jūsų baneriai
Gregorovič - lazdelių meistras I_icon_minitimeTr. 01 29, 2014 2:42 pm by Svečias

» Daniel Garwin 13121110
Gregorovič - lazdelių meistras I_icon_minitimeAntr. 10 01, 2013 8:32 pm by Daniel Garwin

» Alex Wilson 1029
Gregorovič - lazdelių meistras I_icon_minitimePen. 09 13, 2013 10:01 pm by Alex Wilson

» Gabriela Guitierez 199
Gregorovič - lazdelių meistras I_icon_minitimeTr. 09 04, 2013 6:13 pm by Nicole Danvers-Lefevre

» Kiemas
Gregorovič - lazdelių meistras I_icon_minitimePen. 08 02, 2013 12:21 pm by Gabriela Wilson

» Į elitą?
Gregorovič - lazdelių meistras I_icon_minitimePir. 07 08, 2013 11:47 am by Svečias

» Kiemas.
Gregorovič - lazdelių meistras I_icon_minitimeAntr. 06 25, 2013 3:11 pm by Daniel Garwin


 

 Gregorovič - lazdelių meistras

Go down 
+31
Clairette Deshant
Jessie Boo
Tamyra Kapuchi
Terra Zour
Kat Love
Shantelle de Amour
Afrona Jow
Emma Karloin
Collin Wertict
Effy Stonem
Max Lethal
Sine Sound
Katherine Benks
Melanie Wells
Danielle Leroy
Eva Williams
Taylor Garwin
Chris Danvers
Alex Wilson
Laina Alera
Gogo Loreal
Georgia Walley
Nicole Danvers-Lefevre
Dzine Layer
Evan Willburn
Elisa Garcia
Miriana Lendal
Conny Brain
Joana Maj
Evita Driver
Daniela Williams
35 posters
Pereiti prie : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriusPranešimas
Daniela Williams
Septintokas. (17 m.)
Daniela Williams


Priflūdinau : 248
Amžius : 28
Gyvenu : Murmansk.
Koledžas : Dark Souls.
Kraujas : Grynas.
Lazdelė : Bugienio, 13 colių su vienaragio plauku.
Prisijungiau : 2008-12-21

Gregorovič - lazdelių meistras Empty
RašytiTemos pavadinimas: Gregorovič - lazdelių meistras   Gregorovič - lazdelių meistras I_icon_minitimeTr. 12 24, 2008 2:17 pm

Ateik ir įsigyk lazdelę.
Atgal į viršų Go down
http://durmstrang.omgforum.net
Evita Driver
Septintokas. (17 m.)
Evita Driver


Priflūdinau : 154
Amžius : 32
Gyvenu : Durmstrang
Koledžas : Dark Souls
Kraujas : Grynakraujė
Lazdelė : 13,5 colių su fenikso plunksna, juodmedžio.
Prisijungiau : 2008-12-26

Gregorovič - lazdelių meistras Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gregorovič - lazdelių meistras   Gregorovič - lazdelių meistras I_icon_minitimeSk. 12 28, 2008 9:21 pm

Evita atėjusi į parduotuvę apsižvalgė.
- Am.. Laba diena.
Mandagiai prabilo bet prisiminė esanti ne Prancūzijoj.
- Man lazdelės reikia. Aš kairiarankė.
Jau įprastiniu tonu pasakė. Susprogdinusi porą langų Evita paėmė lazdelę 13,5 colių su fenikso plunksna pagamintą iš juodmedžio.
- Ačiū.
Tarstėlėjo ir padėjusi lygiai 10 galeonų ((;D)) išėjo.


Paskutinį kartą redagavo Evita Driver, Pir. 12 29, 2008 8:14 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
http://electra-techno.forumotion.net
Daniela Williams
Septintokas. (17 m.)
Daniela Williams


Priflūdinau : 248
Amžius : 28
Gyvenu : Murmansk.
Koledžas : Dark Souls.
Kraujas : Grynas.
Lazdelė : Bugienio, 13 colių su vienaragio plauku.
Prisijungiau : 2008-12-21

Gregorovič - lazdelių meistras Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gregorovič - lazdelių meistras   Gregorovič - lazdelių meistras I_icon_minitimePir. 12 29, 2008 12:00 pm

((Kurk dialoga ir su pardavėju ;D))
Atgal į viršų Go down
http://durmstrang.omgforum.net
Joana Maj
Septintokas. (17 m.)
Joana Maj


Priflūdinau : 118
Amžius : 29
Gyvenu : NY,Jav
Koledžas : Plastic Smile
Kraujas : Grynakraujė
Lazdelė : Vynmedžio
Prisijungiau : 2009-01-02

Gregorovič - lazdelių meistras Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gregorovič - lazdelių meistras   Gregorovič - lazdelių meistras I_icon_minitimeŠt. 01 03, 2009 3:48 pm

Joana užėjo į parduotuvę.
-Laba diena- pasisveikino.
-Laba,laba...-pasakė kažkos žmogelis,kurio Joana nematė.
-Norėčiau lazdelės.-nejaukiai pasijutus pasakė.
-Taigi...O kuria ranka mosuoji?-paklausė
-Dešne.-kiek pasvarsčius atsakė.
-Gerai...Parodyk ją.
Joana ištiesė ranką.
Po kiek laiko pradėjo kažkas skraidyti ir iš tamsos išniro viena lazdelė.
-Pabandyk.
Jo paėmė lazdelė.Jos ranka tapo nevaldoma.
-Ne...Šita netinka.-pasakė meistras ir padavė kitą lazdelė.-Nelabai tikiu,kad ji tau tiks,bet pabandyk.
Jo paėmė tą lazdelė,jos ranka užkaito ir iš jos išlindo kelios gėlės.
-Įdomu...-susimastė Gregorovičius ir išlindo iš tamsos.
-Kas įdomu?
-Tas,kad vynmedžio šerdies lazdelę turėjo ir tavo mama.
-O gal galit pasakyti ka nors apie šia lazdelę?
-Taip: kaip supratai,ji įra vynmedžio šerdies,13cm,judri.Senokai pagaminta.
-Gerai.Perku ją.Kiek kainuos?
-13galeonų.
-Gerai.-padavė pinigus.-Viso gero.
-Viso
Atgal į viršų Go down
Conny Brain
Septintokas. (17 m.)
Conny Brain


Priflūdinau : 63
Amžius : 29
Gyvenu : Pnv
Kraujas : Grynakraujis
Lazdelė : Dvylika ir trys ketvirčiai colio. Bugienio su chimeros žvynu. Reta ir galinga
Prisijungiau : 2009-01-03

Gregorovič - lazdelių meistras Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gregorovič - lazdelių meistras   Gregorovič - lazdelių meistras I_icon_minitimeSk. 01 04, 2009 10:41 am

Į parduotuvę su trenksmu įžengė juodaplaukė mergina. Lėtai apžvelgė visą parduotuvę. Ji buvo tuštutėlė.
Hm.. Keista.. O kur pardavėjas?
-Sveiki? Ar yra kas nors? -Pasiteiravo maloniu balsu. Už prekystalio esančiame mažame, tamsiame kambariuke kažkas sukrebždėjo.
-Tuoj ateisiu. -Pasigirdo duslus vyriškas balsas.
Nieko sau... Pamanė ir pradėjo žvalgytis pro krautuvėlę. Mergina gėrėjosi didelėmis burtų lazdelių dežučių eilėmis.
Po kelių minučių prie prekystalio pasirodė Gregorovičius.
-Taip. Kuo galėčiau padėti? -Uždusęs ištarė vyriškis.
-Aš norėčiau naujos burtų lazdelės. Mat senoji nepataisomai sulūžo.-Greit išbėrė mergina.
-Hm.. na, o kokią turėjai ankščiau? -Pasiteiravo meistras.
-Am.. Dvylikos ir trijų ketvirčių colio, rešutmedžio su slibino širdies gysla. Gan lanksti.. -ramiai tarė mergina.
-Tuomet galiu tau pasiūlyti.. Šią. -Tarė paduodamas merginai lazdelę.
Po kelių mostų lazdelė išmušė langą. Conny greit atidavė ją pardavėjui.
-Ne. nemanau, kad tiks.-Paskubomis ištarė.-Na, o kokia šita? Tarė rodydama į aukščiausioje lentynoje padėtą apdulkėjusią dėžutę.
Meistras kiek sutrikęs nukėlė dėžutę.
-Oho... -Burbtelėjo panosėje.-Nemanau, kad ji tau tiks.-Pridūrė.
-Prašau, leiskite pamėginti.-Užsispyrė Conny.-Na, o kokia ji?-Pasiteiravo
-Ji lygiai tokio pat ilgio kaip tavo buvusioji, Bugienio su chimeros žvynu. Ji labai reta ir stipri. Ne kiekvienas sugeba ją suvaldyti, na, bet jei taip nori, gali pameginti.-Tarė nedrąsiai paduodamas lazdelę Conny.
Mergina nedrąsiai paėmė lazdelę į rankas. Meistro nuostabai ji puikiai tiko merginai. Nedužo nė vienas šviestuvas ar langas.
-Imu šitą. -Tvirtai pasakė.
Vis dar sutrikęs meistras padavė lazdelę merginai.
-15galeonų.-Paskubomis ištarė.
Conny padavė pinigus ir pasiėmusi lazdelę išskubėjo iš parduotuvės.
Šiek tiek per ilgai užtrukau..
Atgal į viršų Go down
Daniela Williams
Septintokas. (17 m.)
Daniela Williams


Priflūdinau : 248
Amžius : 28
Gyvenu : Murmansk.
Koledžas : Dark Souls.
Kraujas : Grynas.
Lazdelė : Bugienio, 13 colių su vienaragio plauku.
Prisijungiau : 2008-12-21

Gregorovič - lazdelių meistras Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gregorovič - lazdelių meistras   Gregorovič - lazdelių meistras I_icon_minitimeSk. 01 04, 2009 1:15 pm

Eidama gatve Dani prisiminė kad jos lazdelę vasarą perlaužė motina. Vistiek gerai eina su ja pagąsdint... Nors ir suklijuota. Sukikeno mintyse ir atidarė Gregorovičiaus parduotuvės duris.
- Laba diena!-sušuko ir išgirdo kaip kažkas tėškėsi ant žemės. Greičiausiai lazdelių meistras.- Pardon, nenorėjau išgąsdinti...-susigėdusi dėl tokio savo elgesio nuėjo prie prekystalio.
- Negalėjau tavęs nepažint... Vien iš balso.-pasakė Gregorovičius atsistodamas nuo žemės.
- Kas manęs napažins... Įeinu į betkokią parduotuvę iš karto visi šnairuoja...-pasakė susiraukusi. Gregorovičius tik šyptelėjo kreiva šypsena.- Nesuprantu kodėl aš jiems užkliūnu... Bet aš su kitu reikalu.
- Lazdelės?
- Iš kur žinote?
- O kas eitu į lazdelių parduotuvę pirkti saldainių?-šį kart labai rimtai paklausė Gregorovičius.
- Tas kas nemoka skaityti kas parašyta virš durų. Bet esmė tame...
- Tau reikia lazdelės. Perlūžo...
- Ne nu jūs aiškeregys. Bet nevisai. Perlaužė.-papbrėžė paskutinį žodį.
- Ir kas jau sugebėjo šitaip? Tokią galingą lazdelę turėjai.
- Motina...-atsiduso Dani. - Tai duosit man lazdelę ar ne?
- O, tiesa...-pasakė ir pasilipęs ant kėdės pradėjo žiūrinėti lazdeles.
Tuo tarpu Dani vaikščiojo po parduotuvę ir švilpavo. Priėjusi prie lango pastebėjo kad sninga.
- Kaži ar ilgai...-suburbėjo. Nekenčiu sniego... Pagalvojo. tada iš už lentynų pasigirdo balsas.
- Jau tuoj tuoj...
Dani tik prunkštelėjo ir nusižvengė.
- Radau! Sutverta tau!
- Ta prasme...-apsimetė visiška bukena.
- Lezdelė! -iškėlė jis į viršų dėžutę su lazdele.
- Ai... Tikrai. Tai duosit išmėgint?
- Jokiu gyvu! Juokauju vaikeli, imk.-ir padavė dėžutę Danielai. Daniela pasiėmė lazdelę.
- Hm... Gal ir ne tokia gera kaip prietoji... Bet. Tiks. Kokia kaina?-paklausė apžiūrėdama lazdelę.
- 25 galeonai.
- 25?! Apiplėšimas vidury parduotuvės... Tiek to.-pridūrė ir pakratė 30 galeonų ant stalo. Ir kaip iš kokio veiksmo filmo pasakė:
- Gražą pasilikit sau...-nusijuokė ir išėjo.
Atgal į viršų Go down
http://durmstrang.omgforum.net
Sve?ias
Svečias




Gregorovič - lazdelių meistras Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gregorovič - lazdelių meistras   Gregorovič - lazdelių meistras I_icon_minitimeSk. 01 04, 2009 6:16 pm

Vos ne tikrąja žodžio prasme, Kristen įskrido į parduotuvę. Iškart pribėgo prie prekystalio ir užsikišo krintančius plaukus už ausies.
-Man lazdelės, dešine mojuoju.
Meistras keistai ją nužvelgė ir nenuleisdamas akių iš po prekystalio ištraukė pailgą dėžutę.
-Bandyk šitą.
Kris išsiėmė lazdelę ir pamosikavo, spėjo ją nukreipti nuo stiklinės vazos ant staliuko, nes jau numanė kuo tai gali baigtis.
-Puiku, kas tai?
-Bukmedis, 11 colių, lanksti su fenikso uodegos plauku.
-Feniksai turi plaukų? Maniau, kad tai plunksnos.
Kristen pasikasė pakaušį. Meistras pakėlė antakį. Mergaitė susidrovėjus nuleido akis.
-Ką gi. Nesigilinsim, imu.
-20g.
-Puiku.. Štai.
Ji padavė lygiai ir paėmė lazdelę. Iškart įsikišo ją į kišenę.
-Ačiū.
Ir išėjo pro duris.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Gregorovič - lazdelių meistras Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gregorovič - lazdelių meistras   Gregorovič - lazdelių meistras I_icon_minitimePir. 01 05, 2009 8:47 am

Megan pravėrė parduotuvės duris.
-Laba diena,- parabilo ji į tamsą ir laukė. Staiga išlindo pardavėjas.
-Laba diena. Kokie vėjai atpūtė kaip tik pas mane?-paklausė jis ir nusijuokė.
Megan iš kišenės ištraukė lazdelės liekanas. Pardavėjas ner krūptelėjo.
-Siaubinga,-sumurmėjo jis.
-Tarsi aš to nežinočiau...- patikino Megan.- Duosiu gerą patarimą... Niekda nepirk lazdelių pas Olivanderį. Dar nė viena neatlaikė ilgiau nei metus.
Pardavėjas skardžiai nusijuokė.
-Nejuokinga. Aš už ją sumokėjau 32 galeonus,-nusipurtė Meg.-Tikėjausi, kad bent pusmečiu ilgiau atlaikys.
-Tai kas gi su ja atsitiko?- sukikenęs paklausė.
-Ilga istorija,- sumurmėjo Megan atsirėmusi į prekystalį.
-Manau turiu laiko,- atsakė jis.- Be abejo galėtum ir sutrumpinti.
-Rusijos auksinis slibinas,- po minutės delsimo ir įtartino žvilgsnio pasakė Megan.
-Nuožmus padaras... Taigi kuo galiu padėti?- jis staiga paklausė ir Megan prisiminė savo tikslą.
-Taigi noriu lazdelės,- sumurmėjo ji.- Kietos. Jokiu būdu ne minkštos. Tokios man niekada nelaikė ir nelaikys.
-Gal norėtum išbandyti ąžuolinę su to paties Rusijos auksinio slibino žvynu?- paklausė pardavėjas ir apsidairė.
-Turėtų būt geras reginys,- išsišiepė Megan. Ji paėmė lazdelę ir mostelėjo. Iš lazdelės pasigirdo riaumojimas ir Meg šyptelėjo.
-Kiek?- dra paklausė.
-32 galeonai,- rimtai atsakė pardavėjas. Megan jau ruošėsi paduoti pinigus.
-Juokauju,- dar pridūrė.- Tik 17 galeonų.
Megan nusijuokė ir padavusi galeonus linksmai atsiveikino ir išėjo.
-Sėkmės su slibinais,- dar pridūrė pardavėjas prieš užveriant duris, tačiau Megan to jau negirdėjo.
Atgal į viršų Go down
Miriana Lendal
Mokytojo/s pavaduotoja.
Miriana Lendal


Priflūdinau : 6
Amžius : 30
Gyvenu : KLP
Kraujas : Grynakraujė
Lazdelė : Ąžuolo su fenikso plunksna
Prisijungiau : 2009-01-11

Gregorovič - lazdelių meistras Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gregorovič - lazdelių meistras   Gregorovič - lazdelių meistras I_icon_minitimeAntr. 01 13, 2009 5:39 pm

Miriana atėjo į krautuvėlę. Prie prekystalio buvo daugybė žmonių. Pagaliau priėjusi prie pardavėjos, Miriana tarė:
- Prašau man ąžuolinę lazdelę su fenikso plunksna. Teko palaukti, kol pardavėja surado lazelę.
- kainuos 15 galeonų,- tarė prekystalininkė. Miriana išsitraukusi iš kišenės galeonus, susimokėjo ir išėjo iš krautuvėlės.
Atgal į viršų Go down
Elisa Garcia
Šeštokas. (16 m.)
Elisa Garcia


Priflūdinau : 7
Amžius : 28
Gyvenu : Šilalė.
Kraujas : Grynakraujė.
Lazdelė : Grubenio, su slibino ausies plauku, 13 colių.
Prisijungiau : 2009-01-12

Gregorovič - lazdelių meistras Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gregorovič - lazdelių meistras   Gregorovič - lazdelių meistras I_icon_minitimeAntr. 01 13, 2009 6:42 pm

Elisa įėjo į parduotuvę, apsižvalgė ir priėjo prie prelystalio:
-Dobrij dien,-Ir nusikvatojo.-Gerai, aš jūsų nežudysiu jei parduosit man lazdelę.-It vėl nusikvatojo.-Na gerai, gerai, atėjau lazdelės,-Nusišypsojo.-Kaip pamenat pernai ją kaip tik šioj vietoj sulaužė...-Elisa nebaigė sakinio, kai įsiterpė pardavėjas.
-Sveika, sveika,-Nusišypsojo.-Tai va... Duosiu tau pamėginti Didelio, sumedėjusio augalo...
- O tai gal dar galima pasakyti to didelio, sumedėjusio augalo pavadinimą?- Pakėlė antakį ir visvien nusišypsojo.
-Taip taip, aš tik erzinu,-Nusijuokė.-Nūū... Čia toks medis...
-Hm hm...
-Gerai, ši lazdelė yra Grubenio, su slibino ausies plauku, 13 colių.-Nusišypsojo ir padavė Elisai lazdelę.
-Ausies plauku...Įdomu...-Nusijuokė ir paėmė lazdelę į rankas ir ji visa nušvito.-Na, man atrodo, kad slibino plaukui patinku aš-Nusijuokė.-Kokia kaina?
-23 galeonai.
-Ukey...-Elisa pasirausė striukės kišenėje piniginės, ją ištraukus išėmė pinigus ir padavė pardavėjui.-Ačiū jums labai.-Pasakė kaip Bailys Martynas iš Zip Fm [;D]
-Prašom, prašom.
-Viso gero.
-Viso.
Atgal į viršų Go down
Evita Driver
Septintokas. (17 m.)
Evita Driver


Priflūdinau : 154
Amžius : 32
Gyvenu : Durmstrang
Koledžas : Dark Souls
Kraujas : Grynakraujė
Lazdelė : 13,5 colių su fenikso plunksna, juodmedžio.
Prisijungiau : 2008-12-26

Gregorovič - lazdelių meistras Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gregorovič - lazdelių meistras   Gregorovič - lazdelių meistras I_icon_minitimeAntr. 01 13, 2009 8:09 pm

((Kokie jūs brangininkai ;D taigi galima ir 10 galeonų sumokėt ;D ;D ;D ))

((sha. - D.W.))

P.s IŠSIMINUSUOKIT PINIGUS IŠ SĄSKAITŲ PATYS! - Dani.
Atgal į viršų Go down
http://electra-techno.forumotion.net
Sve?ias
Svečias




Gregorovič - lazdelių meistras Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gregorovič - lazdelių meistras   Gregorovič - lazdelių meistras I_icon_minitimeAntr. 04 14, 2009 5:09 pm

Kelly įėjo į krautuvėlę. Susiraukusi apsidairė, ir pamačiusi kažkokį žmogelį, paklausė jo:
-Turite juodmedžio lazdelę, su slibino dantimis, 12,5 colių?
Žmogelis suburbėjo, prieš tai atsikėlęs nuo kedės. Priėjo prie krūvos dėžučių ir ištraukė vieną dėžutę. Padėjęs ją ant prekystalio, paklausė:
-Pirmoji lazdelė?
Kelly pasižiūrėjo į lazdelę, tuomet į žmogų, ir tarstelėjo:
-Aha, pirmoji...
Žmogelis pasisuko į šoną, ir pratarė:
-Jeigu tinka, mokėk 13 galeonų.
Kelly griebė dėžutę į rankas, ir padėjusi pinigus ant stalo tarstelėjo:
-Viso gero...-ir išbėgo iš parduotuvės. Ką žmogus atsakė, niekas nežinojo.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Gregorovič - lazdelių meistras Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gregorovič - lazdelių meistras   Gregorovič - lazdelių meistras I_icon_minitimeTr. 05 13, 2009 2:55 pm

įėjo į parduotuvę Lilė.apsidairiusi ji pakėlė antakį ir priėjo prie savininko,paklausė jo:
-Sveiki,man reikėtu lazdelės Ažuolinės su fenikso plunksna.
-o labas panelę,tai su fenikso plunksna? gerai palauk tuoj.
Jis nuėjo prie dėžių kalvos ir pasiėmė mažą apdulkėjusia dežutę išėmes lazdelę davė Lilei ją ir tarė:
-išmegink.
Mergaitė mostelėjo vieną kartą ir sudužo vaza,ji sustingo iš kraupo ir tarė:
-At...at...Atsiprašau,aš netyčia,turbūt ji man netinka
-Šita vaza brangiai kainuoja,bet nieko aš ją susitaišysiu
Jis nusišypsojo ir nuėjo vėl prie Dėžių murmėdamas ne ne ne tada paimė lazdelę kitą ir atsargiai padave jai ir pasakė:
-tik atsargiai neudaužyk dar kokio daikto
Šyptelęs žiūėęjo į Lilę...Ji paimė lazdele ir sušvito iš laimės ji tik pasakė:
- tai šita man puikiai tinka,ir nusišypsojo,beje iš ko ji padaryta?ji klausiamai pažiūrėjo į savininką
-ji juodmedžio su fenisko plunksna taigi taigi ji kainuos 35geleonus.
-tiek brangiai? paklausė mergaitė bet nesiginčijo padavė pinigus ištarė visogero ir išėjo su nauja azdele.
Atgal į viršų Go down
Evan Willburn
Aštuntokas. (18 m.)
Evan Willburn


Priflūdinau : 6
Amžius : 31
Gyvenu : Braitonas
Koledžas : Dark Souls
Kraujas : Grynakraujis
Lazdelė : 13 ir 3/4 colio, raudonmedžio, lanksti, su gyvašaknės šaknies atauga ir pegaso plunksnos atpališa
Prisijungiau : 2009-06-15

Gregorovič - lazdelių meistras Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gregorovič - lazdelių meistras   Gregorovič - lazdelių meistras I_icon_minitimePir. 06 15, 2009 5:26 pm

Evan slampinėjo pagrindine gatve kai prisiminė, jog jam reikia lazdelės. Kaipt ik prieš akis išdygo parduotuvė kurios užrašas aiškiai skelbė "Gregorovič - lazdelių meistras". Pravėręs parduotuvėlės duris, Evan užsikosėjo. Čia buvo pergrūsta visokiausių dėžučių, kuriose turbūt buvo lazdelės. O jau dulnių kalnai... Priėjęs prie prekystalio vaikinas apsidairė. Pardavėjo nė ženklo. Kur tas senis pagalvojo, bet kaip tik tuo metu prieš akis išdygo pakriošęs seniokas
-Laba diena, jaunikai - kreipėsi jis į Evan - laukių jūsų - šyptelėjo nesupranyama šypsena dingo tarp lentynų krūvos. Evan vos nesuprunkštė kai tas seniokas taip į jį kreipėsi. Po kelių sekundžių pardavėjas jau tiesė ranką su lazdele
-Štai, pabandykite - paliepė jis.
Evan tingiai ištiesė ranką ir paėmes lazdelę mostelėjo ją, tačiau ši kaip žaibas išslydo iš rankų ir vos nepataikė seniokui į makaulę
-Manau netika - burbtelėjo vaikinas padėdamas lazdelę ant prekystalio. Kai jis pakėlė akis pardavėjas jau stovėjo su kita lazdele
-Galbūt šita - padavė jis ją.
Evan vėl mostelėjo, tačiau ši buvo visai kitokia. Atrodė, kad ji tiesiog pakluso kikvienam Evano judesiui. Mostelėjus iš jos isškrido lengvas žaibas, kuris apsukęs ratą išgaravo.
-Šita bus mano - nežymiai šyptelėjo seniokui vaikinas
-Taip ponaiti. 13 ir 3/4 colio, raudonmedžio, lanksti, su gyvašaknės šaknies atauga ir pegaso plunksnos atpališa. Labai reta lazdelė ir retai kam paklustanti - išpysškino pardavėjas - Iš jūsų 37 galeonai.
Evan išklausęs senioko gūžtelėjo pečiais. Jam buvo vienodai ar ji reta ar dazna, svarbiausi ji jam pakluso. Pasikražštęs kišenėje ištraukė monetas ir pabėręs jas ant prekystalio išlingavo iš parduotuvėlės.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Gregorovič - lazdelių meistras Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gregorovič - lazdelių meistras   Gregorovič - lazdelių meistras I_icon_minitimeTr. 06 24, 2009 7:25 am

Rozi įėjo į parduotuvę. Trumpai pasidairiusi, priėjo prie prekystalio ir abejingu balsu pasakė:
-Man reikia lazdelės, aš dešiniarankė.
Pardavėjas atsisuko į merginą.
-Laba diena, mergyte. Palauk, tuoj atnešiu. Manau, ji tau tiks,- pasakė ir dingo tarp lentynų.
Mergyte???- piktai pagalvojo Rozi, laukdama pardavėjo.- Negi atrodau tokia maža?
Po kurio laiko grįžo pardavėjas ir padavė Rozi lazdelę.
-Štai - 13 colių, juodmedžio, su velos plauku. Išbandyk,- pasakė.
Mergina mostelėjo lazdele. Pajuto šilumą ir iš lazdelės pasipylė juodos kibirkštys.
-Manau, tiks,- pasakė, nespėjus pardavėjui prasižioti.- Kiek kainuoja?
-27 Galeonus,- atsakė pardavėjas.
Rozi išsiėmė pinigus ir padavė pardavėjui tiek, kiek jis sakė. Netarusi daugiau nė žodžio, apsisuko ir išėjo iš parduotuvės.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Gregorovič - lazdelių meistras Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gregorovič - lazdelių meistras   Gregorovič - lazdelių meistras I_icon_minitimeTr. 06 24, 2009 3:46 pm

Zero įėjo į parduotuve ir apsidairė. Kiek pasidaires priėjo prie prekystalio.
-Sveiki- pasisveikino
-Laba diena
-norėčiau bugieno lazdelės- kury laika galvojo- drakono gysla...
-kelių colių?
-12
-gerai- nusišypso ir atneša lazdelę- štai
-ačiū- apžiūri lazdelę- kiek?
-15 galeonu
paduoda pinigus ir išeina
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Gregorovič - lazdelių meistras Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gregorovič - lazdelių meistras   Gregorovič - lazdelių meistras I_icon_minitimeTr. 07 15, 2009 5:59 pm

Peyton įėjo į parduotuvę.Kiek apsidairiusi,ir apžiūrėjusi parduotuvę,nuėjo prie prekystalio ir tarė :
- Labadiena,man reiktų lazdelės.
- Sveika,-pasisveikino nepažįstamas vyras.-Kokios lazdelės norėtum ?
- Hm, Bukmedžio,13 colių,su Fenikso širdies gysla.-tarė kiek pagalvojusi.
Vyras nuėjo prie lentynų ir pradėjo ieškoti lazdelės.
-Na štai,-tarė.-Ir padavė merginai kiek apdulkėjusią juodą dėžutę.-Iš tavęs bus 20 Galeonų,-šyptelėjo.
Peyton padavė Galeonus ir išėjo.
Atgal į viršų Go down
Dzine Layer
Mokytojo/s pavaduotoja.
Dzine Layer


Priflūdinau : 6
Amžius : 28
Gyvenu : Kretinga
Kraujas : Grynakrauje
Lazdelė : 11 coliu, kukmedzio su fenikso uodegos plauku.
Prisijungiau : 2009-07-15

Gregorovič - lazdelių meistras Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gregorovič - lazdelių meistras   Gregorovič - lazdelių meistras I_icon_minitimeTr. 07 22, 2009 8:51 am

Letu zingsniu i parduotuve iejo Dzine ir pasisveikino:
-Labadiena.
-Labas,- pasisveikino vyras su zaliu apsiaustu.
-As noreciau lazdeles.
-Taip, kokios?
-Na, kukmedzio su fenikso uodegos plauku. 11 coliu,- isbere Dzine.
-Tikrai?- paslaptingai paklause zmogelis.
-Zinoma,- susinervinusi pasake, nes nesitikejo isgirst tokio klasimo.
-Matau kad tikrai jos nori, tad nueisiu ir tau atnesiu. Be to ji tau tinka, matau is akiu. Mama... Tavo mama tokia pacia turejo,- ir nuejo.
Po keliu minuciu:
-Stai tavo lazdele,- pasake pardavejas. Ji buvo supakuota i ruda dezute ir apjuosta auksines spalvos dirzu.
-Aciu,- pasigrozedama tare ji.
-23 galeonai.
-Aa, taip... Vos neuzmirsau. Stai,- istiese ranka ir padave.
-Labai malonu kad apsilankete,- nusisypsojo.
-Viso gero,- pasake ir isejo.
Atgal į viršų Go down
Nicole Danvers-Lefevre
Direktorė
Nicole Danvers-Lefevre


Priflūdinau : 2711
Amžius : 43
Gyvenu : Amsterdamas
Kraujas : Grynakraujė
Lazdelė : 12 colių, vyšnios, su vienaragio plauku.
Prisijungiau : 2009-07-22

Gregorovič - lazdelių meistras Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gregorovič - lazdelių meistras   Gregorovič - lazdelių meistras I_icon_minitimeTr. 07 22, 2009 12:14 pm

Nicole įeina į parduotuvę ir įdėmiai apsižvalgo. Taip, rodos patekau čia,-pamąsto. Pamačiusi meistrą prieina ir maloniai pasisveikina:
- Laba diena.
-Sveika!Ko pageidausite?-dar maloniau atsako pardavėjas.-Geras klausimas...Ir ko gi ragana gali norėti lazdelių parduotuvėje?-pagalvoja.
-Aš norėčiau įsigydi lazdelę, kadangi senoji...ech, tiesiog suraskite man lazdelę.
-Žinoma, kaip tik turiu puikią lazdelę! Ji jums tikrai tiks!-atsakė meistras ir pasikuitęs dėžėje atnešė lazdelę.- Tiesiog puiki lazdelė!12 colių, vyšnios, su vienaragio uodegos plauku ir slibino širdies gysla. Lanksti, grakšti,lengva - vos 19 gramų... Bet gana įnoringa- ji paklus tik drąsiam ir kilniaširdžiui.
-Na tai pažiūrėkime ar aš tokia drąsi ir kilniaširdė.-nusišypsojo. Lengvai mostelėjo lazdele, iš jos pasileido auksinės ir raudonos splavos kibirkštys.Nicole pajuto šilumą ir džiaugsmą.
-Imu! Šita lazdelė tiesiog puiki!
-Nuostabu!Iš jūsų 20 galeonų.
-Ačiū! Geros dienos!-tarė sumokėjusi už lazdelę ir pasuko prie išėjimo.
-Dėkui, jums taip pat. Ačiū, kad pirkote!
Atgal į viršų Go down
http://durmstrang.omgforum.net
Georgia Walley
Vaiduoklis.
Georgia Walley


Priflūdinau : 66
Amžius : 35
Gyvenu : Murmanskas
Lazdelė : Lazdele ''Akva''(15cm su melynojo krystalo pagrindu ,vandens misiniu ir kraujazoles saknu misiniu)
Prisijungiau : 2009-07-12

Gregorovič - lazdelių meistras Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gregorovič - lazdelių meistras   Gregorovič - lazdelių meistras I_icon_minitimeAntr. 07 28, 2009 7:08 am

Lazdeliu kainorastis:
Lazdele ''Cris'' (15cm su svino pagrindu,medienos ir baltojo kristalo misiniu) 60G
Lazdele ''Rond''(14cm su raudonojo kristalo ir vario misiniu i kuri imaisyta sutrupinta vilkolakio iltis)55G
Lazdele ''Okus''(17cm Su venaragio plauku kurio pagrindas juodasis kristalas)80G
Lazdele ''Fici''(20cm su medzio pagrindo,slibino kraujo ir juoduju vabalu akiu misiniu) 60G
Lazdele ''Akva''(15cm su melynojo krystalo pagrindu ,vandens misiniu ir kraujazoles saknu misiniu)72G



Lazdeliu produktai:
Baltasis auksas 10G
Baltasis kristalas15G
Melynasis kristalas20G
Juodasis kristalas 30G
Kraujazoles saknys 5G
Svinas 10G
Varis 5G
Juoduju zemes vabalu akys 5G
Raudonasis kristalas 30G
Vanduo 5G(distiliuotas paruostas lazdeliu gamybai)
1G bezorado 4G
Fenikso plunksna 30G
Vienaragio plaukas 15G
Trolio kojos nagas 7G
Abrakaso zirgo deganti pluksna 60G
Bumslago gyvates oda 10G
Bilvigas 3G(tai vabalas)
Mediena 6G
Zalsvai juoda fenikso plunksna 17G
Vienaragio plaukas 3G


Tai pat darome lazdeles. Produktus galit atsinesti patys arba juos nusipirkti pas mus (padarimas lazdeles kainuoja 32G)


Paskutinį kartą redagavo Georgia Walley, Št. 08 08, 2009 6:51 am. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Gregorovič - lazdelių meistras Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gregorovič - lazdelių meistras   Gregorovič - lazdelių meistras I_icon_minitimeKv. 07 30, 2009 2:40 pm

Ben žingsniavo to keisto pavadinimo gatvele ieškodamas kur galėtų isigyti lazdelę. Sustojo prie parduotuvės iškabos ir galvojo ką tai galėtų reikšti. Na čia neesmė. Vaikinas pravėrė medines duris ir apsidairė. Nuėjo iki prekystalio šiek tiek susikaustęs, rusiškai jis mokėjo ir nelabai. Abejomis rankomis pasirėmė į prekystali ir laukė pardavėjo, bet jo kaip nėra taip nėra ( nu parašysiu už tave maybe Mirktelėjimas. ). Jis jau apsisuko eiti kaip iš už lentynos su dežute rankoje išlindo lazdelių meistras ir sukrenkštė nenorėdamas paleisti pirkėjo. Ben apsisuko ir grįžo prie prekystalio su šypsena veide.
-Laba diena, - jis pasisveikino, beabejo rusiškai.
Meistras kiek keistai pasižiūrėjo į jį ir linktelėjes taipogi pasisveikino. Tada užlindo už lentynos, Ben atsiduso, bet kai tik meistras grįžo su šviesia dežute rankose jis išsišiepė.
-Pabandyk šita, - kai jis pasakė Ben nustėro, nes nieko nesuprato kaip greitai jis sumalė. Bet tikriausiai jis siūlo pabandyti..Vaikinas tvirtai suėmė lazdele kuri švystelėjo, tada padėjo atgal į dėžutę ir klausiamu žvilgsniu pasižiūrėjo į meistrą.
-Raudonmedis, 12 colių, su vienaragio plauku. 20 galeonų.
Jis netg susiraukė nuo brangumos, bet padėjes tiek kiek reikia pasiemė lazdele ir įsimetė i savo kašikėlį. Nuskubėjo išeidamas iš parduotuvės.
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Gregorovič - lazdelių meistras Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gregorovič - lazdelių meistras   Gregorovič - lazdelių meistras I_icon_minitimeKv. 07 30, 2009 2:45 pm

Beta atėjo į šią parduotuvę ir tarė:
-Sveiki,-šyptelėjo pardavėjui ir priėjo arčiau.-Man reikėtų šeivamedžio su vienaragio plauku,-šyptelėjo.
Paradvėjas pasikniso savo dėžutėse ir galiausiai atnešė reikiamą.Išėmęs lazdelę tarė:
-Štai.Šeivamedis su vienaragio plauku 13colių,-ir jis padavė Betai į rankas lazdelę.Bete ją paėmė ir pajutu gerą jausmą širdyje.Tada pardavėjui ištarė:
-Taip šita tiks.
-25galeonai,-tarė pardavėjas.Beta padėjo ant stalo pinigus ir ištarė eidama į lauką:
-Ačiū,viso gero,-ir dingo kažkur už kampo.
Atgal į viršų Go down
Georgia Walley
Vaiduoklis.
Georgia Walley


Priflūdinau : 66
Amžius : 35
Gyvenu : Murmanskas
Lazdelė : Lazdele ''Akva''(15cm su melynojo krystalo pagrindu ,vandens misiniu ir kraujazoles saknu misiniu)
Prisijungiau : 2009-07-12

Gregorovič - lazdelių meistras Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gregorovič - lazdelių meistras   Gregorovič - lazdelių meistras I_icon_minitimeŠt. 08 08, 2009 7:17 am

I krautuvele uzejo Georgia nesina pilnu krepsiu nauju lazdeliu bei lazdeliu produktu,isdeliojo jas lentynoje ir nuejo produktus padeti i sandeliuka..
Atgal į viršų Go down
Gogo Loreal
Penktokas. (15 m.)
Gogo Loreal


Priflūdinau : 44
Amžius : 29
Gyvenu : Godriko dauba
Lazdelė : Lazdele ''Okus''(17cm Su venaragio plauku kurio pagrindas juodasis kristalas)
Prisijungiau : 2009-07-21

Gregorovič - lazdelių meistras Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gregorovič - lazdelių meistras   Gregorovič - lazdelių meistras I_icon_minitimeŠt. 08 08, 2009 7:17 am

I krautuvele uzsuko Go visa nuliudus priejo prie prekystalio susauke liudnu balsu -laba diena ,tare ji -ar cia kas nors yra
Atgal į viršų Go down
Georgia Walley
Vaiduoklis.
Georgia Walley


Priflūdinau : 66
Amžius : 35
Gyvenu : Murmanskas
Lazdelė : Lazdele ''Akva''(15cm su melynojo krystalo pagrindu ,vandens misiniu ir kraujazoles saknu misiniu)
Prisijungiau : 2009-07-12

Gregorovič - lazdelių meistras Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gregorovič - lazdelių meistras   Gregorovič - lazdelių meistras I_icon_minitimeŠt. 08 08, 2009 7:19 am

-Taip yra is sandeliuko pasigirdo balsas ir netrukus is jo islindo Georgia.Pazvelge i mergaite ir tare:
-Ir ko tokia liudna? .Drebtelejo ji.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Gregorovič - lazdelių meistras Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Gregorovič - lazdelių meistras   Gregorovič - lazdelių meistras I_icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Gregorovič - lazdelių meistras
Atgal į viršų 
Puslapis 15Pereiti prie : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Magic institute - Durmstrang :: Prieš atvykdamas į Durmštrangą :: Murmansko gatvės :: "Voronež" g-vė.-
Pereiti į: