Magic institute - Durmstrang
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Magic institute - Durmstrang


 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti
Prisijungti
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Prijungti mane automatiškai kiekvieno apsilankymo metu: 
:: Aš pamiršau savo slaptažodį
Orai
Pagrindinis kabinetas - Page 13 Debesuota
+12 °C
Spalis
Debesuota, tačiau gana šilta spalio pradžia.
Tai, kas svarbiausia.
Vadovas naujokams
Personažų aprašymai
Pažymkės
Namų regsitravimas
Darbo birža
Bankas
Meet/Next temukas ^^
Administracija
Nicole Danvers-Lefevre
Pagrindinis kabinetas - Page 13 379

Alex Wilson
Pagrindinis kabinetas - Page 13 001g0xg2
Nolifer’ių TOP 10
Pagrindinis kabinetas - Page 13 Gisele1 Pagrindinis kabinetas - Page 13 Alexsf Pagrindinis kabinetas - Page 13 Taylorau Pagrindinis kabinetas - Page 13 Daniel1h Pagrindinis kabinetas - Page 13 Karlan Pagrindinis kabinetas - Page 13 Gabriela Pagrindinis kabinetas - Page 13 Nicolea Pagrindinis kabinetas - Page 13 Herax Pagrindinis kabinetas - Page 13 Audreyc Pagrindinis kabinetas - Page 13 Lja
Paieškų tarnyba.
Labai labai reikalingi visų koledžų mokiniai, o ypač vaikinai.
Ieškomi "Slibinų" komandos kvidičininkai! Priimam ir mokinius, sulaukusius 17-os metų ^^
Esu Charly, beviltiškas romantikas ir labai ištroškęs meilės. Ieškau merginos! RIMTIEMS SANTYKIAMS.
Esu Katherine Sporsey. Ieškau sau sielos draugo. Rimtiems santykiams. Nepamaišytų ir nauji draugai, draugės.
Spauda
Žurnalas ''What's up, Moscow?"
Pagrindinis kabinetas - Page 13 1313131-1_zpscca47592
*Tauta tarė savo žodį: seksualiausias kvidičininkas - Alex Wilson
*Pasaka, kuri nesibaigė laimingai, arba Danieliaus ir Giselės istorija
*Monica Pearl Martinelli - NĖŠČIA! Kas vaiko tėvas?
*Tai, ką naujautėme... Charly Poterfeld bandė nusižudyti
*Merginių liūdesiui - Matthew Knight užimtas!
*Rusijos turtuolių TOP 10
Šventės, renginiai ir kitas gėėėris.
Latest topics
» Registracija.
Pagrindinis kabinetas - Page 13 I_icon_minitimePir. 11 03, 2014 12:53 pm by Violet Elizabeth Coren

» Chris Danvers 9
Pagrindinis kabinetas - Page 13 I_icon_minitimeŠt. 05 03, 2014 5:44 pm by Chris Danvers

» Jūsų baneriai
Pagrindinis kabinetas - Page 13 I_icon_minitimeTr. 01 29, 2014 2:42 pm by Svečias

» Daniel Garwin 13121110
Pagrindinis kabinetas - Page 13 I_icon_minitimeAntr. 10 01, 2013 8:32 pm by Daniel Garwin

» Alex Wilson 1029
Pagrindinis kabinetas - Page 13 I_icon_minitimePen. 09 13, 2013 10:01 pm by Alex Wilson

» Gabriela Guitierez 199
Pagrindinis kabinetas - Page 13 I_icon_minitimeTr. 09 04, 2013 6:13 pm by Nicole Danvers-Lefevre

» Kiemas
Pagrindinis kabinetas - Page 13 I_icon_minitimePen. 08 02, 2013 12:21 pm by Gabriela Wilson

» Į elitą?
Pagrindinis kabinetas - Page 13 I_icon_minitimePir. 07 08, 2013 11:47 am by Svečias

» Kiemas.
Pagrindinis kabinetas - Page 13 I_icon_minitimeAntr. 06 25, 2013 3:11 pm by Daniel Garwin


 

 Pagrindinis kabinetas

Go down 
+8
Terra Zour
Alex Wilson
Gabriela Wilson
Karla Garwin
Taylor Garwin
Nicole Danvers-Lefevre
Hera Snape
Terry Conner
12 posters
Pereiti prie : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Next
AutoriusPranešimas
Anna Eileen Snape
Šeštokas. (16 m.)
Anna Eileen Snape


Priflūdinau : 1058
Gyvenu : Kažkur
Kraujas : Grynas
Lazdelė : Mergina paveldėjo tokį fainą dalyką.. ji gali burti rankomis, todėl jos "lazdelė" yra žiedas.
Prisijungiau : 2012-01-29

Pagrindinis kabinetas - Page 13 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagrindinis kabinetas   Pagrindinis kabinetas - Page 13 I_icon_minitimeŠt. 04 21, 2012 7:23 am

Atsiduso ir linktelėjo.- Ačiū.- Padėkojo mokytojai. O dabar mama kentės... turės viską atnešti Annai, nes Anna dabar tik tai namuose sėdės ir augins savo dukrelę.
Atgal į viršų Go down
Nicole Danvers-Lefevre
Direktorė
Nicole Danvers-Lefevre


Priflūdinau : 2711
Amžius : 43
Gyvenu : Amsterdamas
Kraujas : Grynakraujė
Lazdelė : 12 colių, vyšnios, su vienaragio plauku.
Prisijungiau : 2009-07-22

Pagrindinis kabinetas - Page 13 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagrindinis kabinetas   Pagrindinis kabinetas - Page 13 I_icon_minitimeŠt. 04 21, 2012 7:25 am

- Prašom,-gūžtelėjo pečiais. Dar pagalvojo, kad jai Melissa 16-os prisidarys vaikų, užmuš ją.
Atgal į viršų Go down
http://durmstrang.omgforum.net
Anna Eileen Snape
Šeštokas. (16 m.)
Anna Eileen Snape


Priflūdinau : 1058
Gyvenu : Kažkur
Kraujas : Grynas
Lazdelė : Mergina paveldėjo tokį fainą dalyką.. ji gali burti rankomis, todėl jos "lazdelė" yra žiedas.
Prisijungiau : 2012-01-29

Pagrindinis kabinetas - Page 13 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagrindinis kabinetas   Pagrindinis kabinetas - Page 13 I_icon_minitimeŠt. 04 21, 2012 7:27 am

Nusišypsojo.- Viso gero.- Atsisveikino ir dingo pro duris iš čia.
Atgal į viršų Go down
Katherine Sporsey
Šeštokas. (16 m.)
Katherine Sporsey


Priflūdinau : 579
Amžius : 28
Gyvenu : New York
Koledžas : Plastic Smile
Kraujas : Grynakraujė
Lazdelė : Raudonmedžio lazdelė su vampyro ir vienaragio gyslelėmis.
Prisijungiau : 2013-03-11

Pagrindinis kabinetas - Page 13 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagrindinis kabinetas   Pagrindinis kabinetas - Page 13 I_icon_minitimePen. 03 22, 2013 5:41 pm

Kath pasibeldė ir įėjo į direktorės kabinetą:
-Laba diena,- tarė Kath
-Man sakė jog pas jus yra mano burtų lazdelė, kurią iš manęs atėmė profesius Daniel Garwin.
Atgal į viršų Go down
Nicole Danvers-Lefevre
Direktorė
Nicole Danvers-Lefevre


Priflūdinau : 2711
Amžius : 43
Gyvenu : Amsterdamas
Kraujas : Grynakraujė
Lazdelė : 12 colių, vyšnios, su vienaragio plauku.
Prisijungiau : 2009-07-22

Pagrindinis kabinetas - Page 13 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagrindinis kabinetas   Pagrindinis kabinetas - Page 13 I_icon_minitimeŠt. 03 23, 2013 7:24 pm

Išgirdusi beldimą, Nicolė pakėlė akis ir atsilošė kėdėje. Šyptelėjo pro duris įžengus Sporsey.
- A, dabar jau profesorius Daniel Garwin, o kaip seniau kreipdavaisi į jį? Sėsk - laukiau tavęs - pakalbėt mes turime daugiau, nei vien atimta tavo lazdelė,-pasakė žiūrėdama pro akinių viršų į merginą, ir ranka grakščiai mostelėjo į odinį krėslą priešais Danvers.
Atgal į viršų Go down
http://durmstrang.omgforum.net
Katherine Sporsey
Šeštokas. (16 m.)
Katherine Sporsey


Priflūdinau : 579
Amžius : 28
Gyvenu : New York
Koledžas : Plastic Smile
Kraujas : Grynakraujė
Lazdelė : Raudonmedžio lazdelė su vampyro ir vienaragio gyslelėmis.
Prisijungiau : 2013-03-11

Pagrindinis kabinetas - Page 13 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagrindinis kabinetas   Pagrindinis kabinetas - Page 13 I_icon_minitimeŠt. 03 23, 2013 7:26 pm

Kath nuėjo link krėslo ir atsisėdo, į jį. Tada tarė:
-Tai dar kuom aš čia reikalinga. Aš čia atėjau tik pasiimti savo lazdelės. Kurią iš manęs atėmė,- pasakė mergina, maloniu balsu.
Atgal į viršų Go down
Nicole Danvers-Lefevre
Direktorė
Nicole Danvers-Lefevre


Priflūdinau : 2711
Amžius : 43
Gyvenu : Amsterdamas
Kraujas : Grynakraujė
Lazdelė : 12 colių, vyšnios, su vienaragio plauku.
Prisijungiau : 2009-07-22

Pagrindinis kabinetas - Page 13 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagrindinis kabinetas   Pagrindinis kabinetas - Page 13 I_icon_minitimeŠt. 03 23, 2013 7:34 pm

Nicolė krenkštelėjo ir pažiūrėjo į merginą šaltu žvilgsniu.
- Pirmiausia - tu visiškai negerbi mokytojų. Tau iki jų dar toli - privalai kreiptis "jūs". Antra - elgesys su bendramoksliais - prisiminkime tavo spektaklį ekskursijoje. Trečia - kur tavo uniforma pamokų metu? Apskritai, laiškas tavo tėvams dėl tavo elgiasio jau nukeliavo; jei jiems neįdomu, o tu nepadarysi išvadų - na, taisyklės griežtos ir tokiems mokiniams čia ne vieta,-pasakė lėtai vardindama, kad mergina viską suprastų. O jos lazdelė saugiai gulėjo mokyklos seife ir greitai grįžti pas savininkę, nežadėjo.
Atgal į viršų Go down
http://durmstrang.omgforum.net
Katherine Sporsey
Šeštokas. (16 m.)
Katherine Sporsey


Priflūdinau : 579
Amžius : 28
Gyvenu : New York
Koledžas : Plastic Smile
Kraujas : Grynakraujė
Lazdelė : Raudonmedžio lazdelė su vampyro ir vienaragio gyslelėmis.
Prisijungiau : 2013-03-11

Pagrindinis kabinetas - Page 13 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagrindinis kabinetas   Pagrindinis kabinetas - Page 13 I_icon_minitimeŠt. 03 23, 2013 7:53 pm

Mergina pagalvojusi tarė:
-Aš mokytojus gerbiu, tiesiog jie manęs negerbia ir išdarinėja visokias nesamones. Pvz: Pamoka, Juodoji Magija. Profesorius Daniel Garwin mane pakabino ant sienos ir nukėlė tik po paros, atėmes mano lazdele. Tai yra jau mokinių užgauliojimas ir savigarbos atėmimas. Tai yra nesažininga,- pasakė atsikvėpdama
-Antra -Spektaklis ekskursijoje, buvo ne spektaklis. Tiesiog reikia parodyti kitiems mokiniams kur jų vietą, ir aš nesileidžiu kitų mindoma ar žeminama. Trečia - uniforma aš turiu. Tiesiog ji man nepatinka. Retkarčiais užsivelku. ,- pasakė viską ką norėjo
-O kur mano lazdelę, prašau ją man gražinti ponią Direktore.
Atgal į viršų Go down
Nicole Danvers-Lefevre
Direktorė
Nicole Danvers-Lefevre


Priflūdinau : 2711
Amžius : 43
Gyvenu : Amsterdamas
Kraujas : Grynakraujė
Lazdelė : 12 colių, vyšnios, su vienaragio plauku.
Prisijungiau : 2009-07-22

Pagrindinis kabinetas - Page 13 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagrindinis kabinetas   Pagrindinis kabinetas - Page 13 I_icon_minitimeŠt. 03 23, 2013 8:10 pm

- Ne. Išvažiuodamas profesorius paliko man savo prisiminimą ir Minčių koštuve puikiai mačiau, kaip su juo kalbi per pamoką. Ir pakabinęs jis buvo ne tave vieną - deja, Audrey suprato, ką padariusi ir nesiginčijo, dėl to visą parą laikyta nebuvo,-pasakė ir atsistojusi, nuėjo prie knygšų lentynos. Iš ten paėmė didelę ir paauksuotą knygą - Durmštrango istoriją. Atsisėdusi, atsivertė pirmą pasitaikiusį puslapį.
- 1658-ieji, gruodžio 18 diena. Ivanas Petrovičius trims paroms pakabintas žemyn galva didžiojoje salėje. Kas 5 valandas gauna 30 sekundžių Crucio kerų. Priežastis - 19 valandą nebuvo lovoje,-perskaičiusi pervertė į priekį apie 150 puslapių.- 1843-ieji, balandžio 23 diena. Tamara Raudonskruostė gauna 30 botago kirčių, nes buvo užtikta besimaudanti Didžiajame ežere. 1905-ieji. Ana Dmitrijevna rankomis ir kojomis pririšta prie stulpo Didžiojoje salėje savaitei, kas valandą kankinama Crucio užkeikimu, maitinimas - duona ir vanduo kartą per dieną. Priežastis - į tranfigūracijos profesorę kreipėsi "tu". Dar skaityti, ar užteks?-paklausė, tačiau nusprendė, jog pakaks, ir užvertė sunkią knygą.
- Matai, bausmės pas mus dar neuždraustos. Turėtum džiaugtis, kad Daniel Garwin paėmė bausmę ne iš senovės laikų, nors laisvai galėtų, ypač jis. Manau, jis dar ne tokių sugalvotų. Ir, santykius reikia aiškintis ne prie visų, kalbu apie tą įvykį ekskursijoje,-galiausiai ištarė ir laukė, kol vėl pasirodys kontrargumentų lavina iš Sporsey pusės.
Atgal į viršų Go down
http://durmstrang.omgforum.net
Hera Snape
Direktorės pavaduotoja.
Hera Snape


Priflūdinau : 2529
Amžius : 46
Gyvenu : Vankuveris,Kanada
Kraujas : Grynakrauje
Lazdelė : dramblio kaulo su fenikso,slibino,žmogaus krauju.

Prisijungiau : 2010-03-26

Pagrindinis kabinetas - Page 13 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagrindinis kabinetas   Pagrindinis kabinetas - Page 13 I_icon_minitimeŠt. 03 23, 2013 9:07 pm

Keliavo čia pas Danverse kavos,bet išgirdus vardinamas bausmes tikrai rimta išraiška įžengė į kabinetą. - Nepamirškim kiek mokinių yra dingę be žinios,-linktelėjo sveikindamasi su direktore.
Atgal į viršų Go down
Katherine Sporsey
Šeštokas. (16 m.)
Katherine Sporsey


Priflūdinau : 579
Amžius : 28
Gyvenu : New York
Koledžas : Plastic Smile
Kraujas : Grynakraujė
Lazdelė : Raudonmedžio lazdelė su vampyro ir vienaragio gyslelėmis.
Prisijungiau : 2013-03-11

Pagrindinis kabinetas - Page 13 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagrindinis kabinetas   Pagrindinis kabinetas - Page 13 I_icon_minitimeSk. 03 24, 2013 5:43 am

-Kokios nesamoningos bausmės už nieka,- tare Kath
-Bet aš tikrai nebusiu kokia kankinė, kad mane bet kokie profesoriai kankintu ar įžeidinėtų. Aš turiu karališko kraujo. Esu iš karalių giminės. Aš tikrai nesileisiu įžeidinėjama,- prunkštelejusi pasakė Kath..
Atgal į viršų Go down
Hera Snape
Direktorės pavaduotoja.
Hera Snape


Priflūdinau : 2529
Amžius : 46
Gyvenu : Vankuveris,Kanada
Kraujas : Grynakrauje
Lazdelė : dramblio kaulo su fenikso,slibino,žmogaus krauju.

Prisijungiau : 2010-03-26

Pagrindinis kabinetas - Page 13 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagrindinis kabinetas   Pagrindinis kabinetas - Page 13 I_icon_minitimeSk. 03 24, 2013 6:59 am

Pasilaikė savo nuomonę vėliasniam laikui ir dirstelėjo į Nic.
Atgal į viršų Go down
Nicole Danvers-Lefevre
Direktorė
Nicole Danvers-Lefevre


Priflūdinau : 2711
Amžius : 43
Gyvenu : Amsterdamas
Kraujas : Grynakraujė
Lazdelė : 12 colių, vyšnios, su vienaragio plauku.
Prisijungiau : 2009-07-22

Pagrindinis kabinetas - Page 13 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagrindinis kabinetas   Pagrindinis kabinetas - Page 13 I_icon_minitimeSk. 03 24, 2013 8:28 am

Nicolė nesusilaikiusi prunkštelėjo.
- Visi čia lygūs, kilmingi jie, ar ne. Daug ir buvusių, ir esamų mokinių čia yra aristokratiškos kilmės, kaip ir dauguma tavo mokytojų. Taigi sakau tiesiai šviesiai, paskutinį kartą: kas buvo tavo proproproproproproproproproseneliai čia niekam neįdomu; prisidirbsi - už savo veiksmus atsakysi; uniformą dėvėsi kiekvieną pamoką; su mokytojais kalbėsi mandagiai, tai pat ir elgsies; daugiau nebekelsi viešų spektaklių ir pabaigai - mokytojai tau per pamoką duos valdišką lazdelę, nes savosios už bausmę dar neatgausi. Atiduosiu, kai pasitaisysi. Jei nepatinka - ieškokis kitos mokyklos,-baigė ir sudėjo rankas ant stalo, iš sučiauptų lūpų ir primerktų akių buvo aišku, kad žodis paskutinis, ir neduok Dieve mergina ginčysis - lėks iš mokyklos.
Atgal į viršų Go down
http://durmstrang.omgforum.net
Katherine Sporsey
Šeštokas. (16 m.)
Katherine Sporsey


Priflūdinau : 579
Amžius : 28
Gyvenu : New York
Koledžas : Plastic Smile
Kraujas : Grynakraujė
Lazdelė : Raudonmedžio lazdelė su vampyro ir vienaragio gyslelėmis.
Prisijungiau : 2013-03-11

Pagrindinis kabinetas - Page 13 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagrindinis kabinetas   Pagrindinis kabinetas - Page 13 I_icon_minitimeSk. 03 24, 2013 8:42 am

-Bet su ta valdiska lazdele.neimanoma burti,- pasakė Kath
-As noriu savo lazdele atgaut. O.del spektakliu, nezinau. Jei mane kas žemins, ar mindys mano garbe ar savigarba. Tures zinot savo vieta.
Atgal į viršų Go down
Hera Snape
Direktorės pavaduotoja.
Hera Snape


Priflūdinau : 2529
Amžius : 46
Gyvenu : Vankuveris,Kanada
Kraujas : Grynakrauje
Lazdelė : dramblio kaulo su fenikso,slibino,žmogaus krauju.

Prisijungiau : 2010-03-26

Pagrindinis kabinetas - Page 13 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagrindinis kabinetas   Pagrindinis kabinetas - Page 13 I_icon_minitimeSk. 03 24, 2013 9:29 am

-Jai direktorė pasakė,taip ir bus,-dirstelėjo į merginą,o atsisukus taip pažiūrėjo į Nicole,lyg sakydama "Tuoj įsirašys naujas kankinimo atvejis". Dievaž moteriškė taip seniai jau ką kankino.
Atgal į viršų Go down
Katherine Sporsey
Šeštokas. (16 m.)
Katherine Sporsey


Priflūdinau : 579
Amžius : 28
Gyvenu : New York
Koledžas : Plastic Smile
Kraujas : Grynakraujė
Lazdelė : Raudonmedžio lazdelė su vampyro ir vienaragio gyslelėmis.
Prisijungiau : 2013-03-11

Pagrindinis kabinetas - Page 13 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagrindinis kabinetas   Pagrindinis kabinetas - Page 13 I_icon_minitimeSk. 03 24, 2013 9:45 am

-Kažin... aš tikrai, nesileisiu žeminama.
Atgal į viršų Go down
Nicole Danvers-Lefevre
Direktorė
Nicole Danvers-Lefevre


Priflūdinau : 2711
Amžius : 43
Gyvenu : Amsterdamas
Kraujas : Grynakraujė
Lazdelė : 12 colių, vyšnios, su vienaragio plauku.
Prisijungiau : 2009-07-22

Pagrindinis kabinetas - Page 13 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagrindinis kabinetas   Pagrindinis kabinetas - Page 13 I_icon_minitimeSk. 03 24, 2013 10:56 am

- Hera,-burbtelėjo ramindama Snape ir pasižiūrėjo į merginą,- Jei pagarbą mokytojui, kuris už tave daugiau žino, yra vyresnis ir bando kažko išmokyti tave, laikai žeminimu, tai sakiau - tau čia ne vieta ir nemanau, kad kitose mokyklose tai taip pat bus toleruotina. Tai buvo paskutinis mano žodis... Nors ne, kiek žinau, nepagarbiai egiesi ir su naujuoju juodosios magijos profesoriumi. Jis ministerijos atstovas ir dar ministrės vyras, dėl Dievo meilės, nešok jam į akis, o tai visa mokykla turės daug problemų su ministerija,-pasakė ant pačio galo netgi paprašydama mokinės gražiai elgtis, o ne vien jai taip daryt įsakinėdama.
Atgal į viršų Go down
http://durmstrang.omgforum.net
Katherine Sporsey
Šeštokas. (16 m.)
Katherine Sporsey


Priflūdinau : 579
Amžius : 28
Gyvenu : New York
Koledžas : Plastic Smile
Kraujas : Grynakraujė
Lazdelė : Raudonmedžio lazdelė su vampyro ir vienaragio gyslelėmis.
Prisijungiau : 2013-03-11

Pagrindinis kabinetas - Page 13 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagrindinis kabinetas   Pagrindinis kabinetas - Page 13 I_icon_minitimeSk. 03 24, 2013 11:00 am

-Tai gal dar ir kokį ministerijos ir mokyklos susirinkimą dėl manęs,- sukrizeno Kath
-Juk aš čia nieko blogo nedarau.
Atgal į viršų Go down
Nicole Danvers-Lefevre
Direktorė
Nicole Danvers-Lefevre


Priflūdinau : 2711
Amžius : 43
Gyvenu : Amsterdamas
Kraujas : Grynakraujė
Lazdelė : 12 colių, vyšnios, su vienaragio plauku.
Prisijungiau : 2009-07-22

Pagrindinis kabinetas - Page 13 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagrindinis kabinetas   Pagrindinis kabinetas - Page 13 I_icon_minitimeSk. 03 24, 2013 11:04 am

- Ne per daug nori? Darai. Žiūrėk, pravesiu tau pamoką: į mokytoją kreipiesi jūs, profesoriau arba mokytojau. Profesoriau duokite, profesoriau, jei galite, profesriau, leiskite - daugiskaitos antrasis asmuo visur. Jei profesorius pasakė - nesiginčyk. Nesijuok ir nekomentuok mokytojo žodžių. Ramiai daryk, ką pasakyta. Aišku?-paklausė gražiai, tačiau susiraukė tai piktai, nes dar per visą mokytojavimą neteko dėstyt "etiketas kvailiams".
Atgal į viršų Go down
http://durmstrang.omgforum.net
Katherine Sporsey
Šeštokas. (16 m.)
Katherine Sporsey


Priflūdinau : 579
Amžius : 28
Gyvenu : New York
Koledžas : Plastic Smile
Kraujas : Grynakraujė
Lazdelė : Raudonmedžio lazdelė su vampyro ir vienaragio gyslelėmis.
Prisijungiau : 2013-03-11

Pagrindinis kabinetas - Page 13 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagrindinis kabinetas   Pagrindinis kabinetas - Page 13 I_icon_minitimeSk. 03 24, 2013 11:12 am

-Nu jo, gražiai kreipsiuosi į visus profesorius ar profesores, išskyrus profesorius Garwinus,- tarė Kath
-Aš ilgai nepamiršiu, ką man padarė Daniel Garwin. Pakabinti ant sienos, merginą. Yra sadizmas.
Atgal į viršų Go down
Nicole Danvers-Lefevre
Direktorė
Nicole Danvers-Lefevre


Priflūdinau : 2711
Amžius : 43
Gyvenu : Amsterdamas
Kraujas : Grynakraujė
Lazdelė : 12 colių, vyšnios, su vienaragio plauku.
Prisijungiau : 2009-07-22

Pagrindinis kabinetas - Page 13 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagrindinis kabinetas   Pagrindinis kabinetas - Page 13 I_icon_minitimeSk. 03 24, 2013 11:15 am

- Ypač į Garwin'us. Tu manai, tai baisiausia, ką jis tau galėjo padaryti? Pavaduotoja Snape, gal apšviesite panelę, ką sugeba profesorius Daniel Garwin? Jūs tą jo pusę pažįstate geriausiai,-atsisukus nusišypsojo Herai.
Atgal į viršų Go down
http://durmstrang.omgforum.net
Katherine Sporsey
Šeštokas. (16 m.)
Katherine Sporsey


Priflūdinau : 579
Amžius : 28
Gyvenu : New York
Koledžas : Plastic Smile
Kraujas : Grynakraujė
Lazdelė : Raudonmedžio lazdelė su vampyro ir vienaragio gyslelėmis.
Prisijungiau : 2013-03-11

Pagrindinis kabinetas - Page 13 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagrindinis kabinetas   Pagrindinis kabinetas - Page 13 I_icon_minitimeSk. 03 24, 2013 11:17 am

-Jei jis ar tas jo dvynis Garwinas ką nors man dar padarytų, ar įžeistu. Paduočiau į teismą. Tai nesunku,- pasakė Kath
Atgal į viršų Go down
Gisele Night
Ministerijos darbuotojas/a.



Priflūdinau : 7828
Amžius : 32
Kraujas : Grynas.
Lazdelė : Stebuklinga.
Prisijungiau : 2011-09-16

Pagrindinis kabinetas - Page 13 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagrindinis kabinetas   Pagrindinis kabinetas - Page 13 I_icon_minitimeSk. 03 24, 2013 11:18 am

((Danieliaus vaiko motina teisėja ;DDD))
Atgal į viršų Go down
Katherine Sporsey
Šeštokas. (16 m.)
Katherine Sporsey


Priflūdinau : 579
Amžius : 28
Gyvenu : New York
Koledžas : Plastic Smile
Kraujas : Grynakraujė
Lazdelė : Raudonmedžio lazdelė su vampyro ir vienaragio gyslelėmis.
Prisijungiau : 2013-03-11

Pagrindinis kabinetas - Page 13 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagrindinis kabinetas   Pagrindinis kabinetas - Page 13 I_icon_minitimeSk. 03 24, 2013 11:19 am

(( Tj zjbs yra ))
Atgal į viršų Go down
Nicole Danvers-Lefevre
Direktorė
Nicole Danvers-Lefevre


Priflūdinau : 2711
Amžius : 43
Gyvenu : Amsterdamas
Kraujas : Grynakraujė
Lazdelė : 12 colių, vyšnios, su vienaragio plauku.
Prisijungiau : 2009-07-22

Pagrindinis kabinetas - Page 13 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagrindinis kabinetas   Pagrindinis kabinetas - Page 13 I_icon_minitimeSk. 03 24, 2013 11:20 am

- Už šitiek žmogžudysčių nei karto neįkliuvo, dabar, kai tesiėtai mokinę pakankins, įklius... Beje, jo vaiko motina vyraiusioji teisėja ((:DDD)),-papasakojo Danversė užsivedus, oi kažkaip jai patiko baisią Danieliaus biografiją pasakot.
Atgal į viršų Go down
http://durmstrang.omgforum.net
Sponsored content





Pagrindinis kabinetas - Page 13 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Pagrindinis kabinetas   Pagrindinis kabinetas - Page 13 I_icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Pagrindinis kabinetas
Atgal į viršų 
Puslapis 1317Pereiti prie : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Next
 Similar topics
-
» Pagrindinis tunelis
» Areštų kabinetas
» Vadovo kabinetas
» Lėjos kabinetas
» Eric'o kabinetas

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Magic institute - Durmstrang :: In Durmstrang :: Danvers valdos-
Pereiti į: