Magic institute - Durmstrang
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Magic institute - Durmstrang


 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti
Prisijungti
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Prijungti mane automatiškai kiekvieno apsilankymo metu: 
:: Aš pamiršau savo slaptažodį
Orai
Daktaro Giro laborato...tfu, vieno francų daktaro namai Debesuota
+12 °C
Spalis
Debesuota, tačiau gana šilta spalio pradžia.
Tai, kas svarbiausia.
Vadovas naujokams
Personažų aprašymai
Pažymkės
Namų regsitravimas
Darbo birža
Bankas
Meet/Next temukas ^^
Administracija
Nicole Danvers-Lefevre
Daktaro Giro laborato...tfu, vieno francų daktaro namai 379

Alex Wilson
Daktaro Giro laborato...tfu, vieno francų daktaro namai 001g0xg2
Nolifer’ių TOP 10
Daktaro Giro laborato...tfu, vieno francų daktaro namai Gisele1 Daktaro Giro laborato...tfu, vieno francų daktaro namai Alexsf Daktaro Giro laborato...tfu, vieno francų daktaro namai Taylorau Daktaro Giro laborato...tfu, vieno francų daktaro namai Daniel1h Daktaro Giro laborato...tfu, vieno francų daktaro namai Karlan Daktaro Giro laborato...tfu, vieno francų daktaro namai Gabriela Daktaro Giro laborato...tfu, vieno francų daktaro namai Nicolea Daktaro Giro laborato...tfu, vieno francų daktaro namai Herax Daktaro Giro laborato...tfu, vieno francų daktaro namai Audreyc Daktaro Giro laborato...tfu, vieno francų daktaro namai Lja
Paieškų tarnyba.
Labai labai reikalingi visų koledžų mokiniai, o ypač vaikinai.
Ieškomi "Slibinų" komandos kvidičininkai! Priimam ir mokinius, sulaukusius 17-os metų ^^
Esu Charly, beviltiškas romantikas ir labai ištroškęs meilės. Ieškau merginos! RIMTIEMS SANTYKIAMS.
Esu Katherine Sporsey. Ieškau sau sielos draugo. Rimtiems santykiams. Nepamaišytų ir nauji draugai, draugės.
Spauda
Žurnalas ''What's up, Moscow?"
Daktaro Giro laborato...tfu, vieno francų daktaro namai 1313131-1_zpscca47592
*Tauta tarė savo žodį: seksualiausias kvidičininkas - Alex Wilson
*Pasaka, kuri nesibaigė laimingai, arba Danieliaus ir Giselės istorija
*Monica Pearl Martinelli - NĖŠČIA! Kas vaiko tėvas?
*Tai, ką naujautėme... Charly Poterfeld bandė nusižudyti
*Merginių liūdesiui - Matthew Knight užimtas!
*Rusijos turtuolių TOP 10
Šventės, renginiai ir kitas gėėėris.
Latest topics
» Registracija.
Daktaro Giro laborato...tfu, vieno francų daktaro namai I_icon_minitimePir. 11 03, 2014 12:53 pm by Violet Elizabeth Coren

» Chris Danvers 9
Daktaro Giro laborato...tfu, vieno francų daktaro namai I_icon_minitimeŠt. 05 03, 2014 5:44 pm by Chris Danvers

» Jūsų baneriai
Daktaro Giro laborato...tfu, vieno francų daktaro namai I_icon_minitimeTr. 01 29, 2014 2:42 pm by Svečias

» Daniel Garwin 13121110
Daktaro Giro laborato...tfu, vieno francų daktaro namai I_icon_minitimeAntr. 10 01, 2013 8:32 pm by Daniel Garwin

» Alex Wilson 1029
Daktaro Giro laborato...tfu, vieno francų daktaro namai I_icon_minitimePen. 09 13, 2013 10:01 pm by Alex Wilson

» Gabriela Guitierez 199
Daktaro Giro laborato...tfu, vieno francų daktaro namai I_icon_minitimeTr. 09 04, 2013 6:13 pm by Nicole Danvers-Lefevre

» Kiemas
Daktaro Giro laborato...tfu, vieno francų daktaro namai I_icon_minitimePen. 08 02, 2013 12:21 pm by Gabriela Wilson

» Į elitą?
Daktaro Giro laborato...tfu, vieno francų daktaro namai I_icon_minitimePir. 07 08, 2013 11:47 am by Svečias

» Kiemas.
Daktaro Giro laborato...tfu, vieno francų daktaro namai I_icon_minitimeAntr. 06 25, 2013 3:11 pm by Daniel Garwin


 

 Daktaro Giro laborato...tfu, vieno francų daktaro namai

Go down 
AutoriusPranešimas
Taylor Garwin
Magiškųjų žaidimų ir sporto departamento vadovas.
Taylor Garwin


Priflūdinau : 7310
Amžius : 34
Gyvenu : NY
Kraujas : Grynakraujis
Lazdelė : 13 colių, raudonmedžio, su fenikso plunksna.
Prisijungiau : 2010-07-15

Daktaro Giro laborato...tfu, vieno francų daktaro namai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Daktaro Giro laborato...tfu, vieno francų daktaro namai   Daktaro Giro laborato...tfu, vieno francų daktaro namai I_icon_minitimePen. 09 23, 2011 7:30 am

Atgal į viršų Go down
Taylor Garwin
Magiškųjų žaidimų ir sporto departamento vadovas.
Taylor Garwin


Priflūdinau : 7310
Amžius : 34
Gyvenu : NY
Kraujas : Grynakraujis
Lazdelė : 13 colių, raudonmedžio, su fenikso plunksna.
Prisijungiau : 2010-07-15

Daktaro Giro laborato...tfu, vieno francų daktaro namai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Daktaro Giro laborato...tfu, vieno francų daktaro namai   Daktaro Giro laborato...tfu, vieno francų daktaro namai I_icon_minitimePen. 09 23, 2011 8:20 am

Keletą ilgų dienų Tayloras pirmyn ir atgal davėsi po Paryžių. Jau galvojo, kad teks net važiuot į kitus miestus, kai visai atsitiktinai, kavinėj susipažino su kažkokiu daktarėliu, kuris pasirodo, pažinojo Tayloro ieškomąjį.
Todėl dabar, vaikinas gautu adresu atvažiavo prie namo kažkur miesto gale. Išlipęs iš automobilio, iškart pasiėmė žodyną ir patraukė prie durų. Pasibeldus, jas atidarė už Tayloro močiutę gal kokiais 5-6 metais jaunesnė moteris. Didysis T iškart pasiteiravo apie tą daktarą.
- Mirė prieš du mėnesius,-atsakė moteriškė ir dabar Tayloras suprato, kad juodi rūbai, kuriuos šeimininkė vilki, greičiausiai yra gedulo. O ta mintis, kad vienintelis, kas gali paaiškint Danielio paslaptį, yra negyvas, vaikiną kone išvertė iš koto. Ką dabar reiks daryt?
- Man labai reikėjo pasikalbėt su jūsų vyru. Gal jūs galėtumėt man padėt?-paklausė. Tai tikriausiai daktaro žmona, o žmonos juk turėtų daug ką žinot.
- Užeik,-atsakė moteris ir pakvietė vaikiną į vidų. Patogiai įsitaisęs ant fotelio, Tayloras paėmė jam pasiūlytą arbatos puodelį ir sausainių. Tuomet papasakojo moteriai apie tai, kaip prieš 20 metų, jos vyras, vienoj geriausių Paryžiaus ligonių, priėmė ponios Garwin gimdymą, kurio metu ir gimė Tayloras, tik deja, mirė jo brolis dvynys. O šiandien...iš kažkur atsirado Tayloro kopija, teigianti, kad yra jo brolis ir kėsinasi išžudyt visą šeimą. Besiklausydama, moterėlė pabalo ir kurį laiką patylėjo.
- Matai, vaikeli... Tavo brolį pagrobė viena seselė, keršydama tavo tėčiui, už tai, kad paliko ją ir vedė tavo mamą. Kadangi ligoninė buvo prestižinė, o mano vyras geriausias jos daktaras, negalėjo pasakyt, kas iš tikro įvyko. Dėl to pasakė, kad vienas berniukas mirė. O kažkuo prigirdę tavo tėvus, įtikino juos vaiką atiduot neva moksliniams tyrimams. Kai vaikas atsirado, neliko nieko kito, kaip atiduot jį į vaikų namus,-ašarodama pasakė moteris. Tayloras sėdėjo be žado. Dabar viskas aišku. Danielis turbūt nežino, kas atsitiko ir mano, kad tėvai patys jį paliko. Galbūt mano, kad jiems 2 vaikai atrodė par daug, dėl to vieną pametė.
"- Ir dabar Danielis nekenčia manęs, nes paliko jį, o ne mane",-pagalvojo. Greit atsistojo ir atsisveikino su moterimi, dėkodamas už informaciją ir vaišes. Tuomet išėjęs į kiemą, įšoko į mašiną ir greit dingo.
Atgal į viršų Go down
 
Daktaro Giro laborato...tfu, vieno francų daktaro namai
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Vandenių namai
» Vaikų Namai.
» Danielio vaikystės namai
» Smuklė "Pašėlusios Karlos namai"
» Jaunųjų krikščionių "Susilaikančiųjų iki vestuvių" bendruomenės namai

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Magic institute - Durmstrang :: Gyvenvietės :: Žemynai :: Europa :: Užsienio miestai :: Paryžius-
Pereiti į: